10 Yıllık TecrübeHızlı ve Garantili Servis

Altındağ Tesisatçı

Altındağ Su Tesisatçısı

 

Firmamız Ankara nın Altındağ ilçesinde de hizmet vermektedir. Siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet veren firmamız aynı zamanda Avrupa dan getirdiği son teknoloji cihazlarla ekonomik ve profesyonel hizmetler de sunmaktadır. 20 mobil aracımızla Ankara nın tüm ilçelerinde de hizmet vermekteyiz. Alanında uzman kadrosu ve profesyonel ekipmanları ile su tesisat sektörüne yön veren firmamız hizmetlerini kırmadan dökmeden kısa sürede çözüm odaklı olarak vermektedir.

 

Altındağ Lavabo Açma

 

10 yılı aşan tecrübesiyle Ankara genelinde başlıca su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, petek temizliği, kalebodur fayans döşemesi, sıfırdan su tesisatı çekme gibi hizmetleri veren firmamız ayrıca Altındağ tıkanıklık açma, Altındağ tıkalı lavabo açma, Altındağ tıkalı tuvalet açma, Altındağ tıkalı pimaş açma, Altındağ tıkalı kanal açma, Altındağ tıkalı gider açma, Altındağ tıkalı klozet açma, Altındağ tıkalı logar açma, Altındağ tıkalı mutfak açma, Altındağ su kaçağı tespiti, Altındağ su kaçağı bulma, Altındağ su tesisatçısı, Altındağ tesisatçı, Altındağ kalebodur ustası, Altındağ fayans ustası, Altındağ kalebodur döşeme ustası, Altındağ fayans döşeme ustası, Altındağ su tesisatı döşeme, Altındağ tesisat ustası, Altındağ boya ustası, Altındağ boya badana ustası, Altındağ badana ustası, gibi konularda da profesyonel çözümler sunmaktadır.

 

Altındağ Petek Temizliği

 

Ankara nın Altındağ ilçesinde, evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili oluşabilecek durumlarda sizlere bir telefon kadar uzağız. Bizimle iletişime geçmeniz halinde adresinize gelen ekibimiz öncelikle keşif yapıp, sizlerden detaylı bilgi almaktadır. Keşif işleminin ardından yapılacak işlem hakkında tüm detayları ile müşterilerini bilgilendirmektedir. Bu sayede müşterimiz yapılacak işlem hakkında bilgi sahibi olmaktadır.

 

Sizin de evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili bir sorun varsa bizlere ulaşabilir, destek alabilirsiniz. Tüm onarım hizmetlerimiz 1 yıl garantilidir.  Mobil Araçlarımızla Gün İçerisinde Servis

 

Ankara, İstanbul ve İzmir Genelinde,
Kırmadan Dökmeden Robot Cihazlarla Hizmet Vermekteyiz.
Tesisat da Öncü Marka “Mavi Ay Tesisat”
Sudan Sebepleri Dert Etmeyin, Biz Arayın…
Tel : 0532 656 80 39     Kurumsal : 0850 303 33 40