10 Yıllık TecrübeHızlı ve Garantili Servis

Arnavutköy Tesisatçı

Arnavutköy Su Tesisatçısı

 

Firmamız İstanbul ‘un Arnavutköy ilçesinde de hizmet vermektedir. Siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet veren firmamız aynı zamanda Avrupa dan getirdiği son teknoloji cihazlarla ekonomik ve profesyonel hizmetler de sunmaktadır. 20 mobil aracımızla İstanbul ‘un tüm ilçelerinde de hizmet vermekteyiz. Alanında uzman kadrosu ve profesyonel ekipmanları ile su tesisat sektörüne yön veren firmamız hizmetlerini kırmadan dökmeden kısa sürede çözüm odaklı olarak vermektedir.

 

Arnavutköy Lavabo Açma

 

10 yılı aşan tecrübesiyle İstanbul genelinde başlıca su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, petek temizliği, kalebodur fayans döşemesi, sıfırdan su tesisatı çekme gibi hizmetleri veren firmamız ayrıca Arnavutköy tıkanıklık açma, Arnavutköy tıkalı lavabo açma, Arnavutköy tıkalı tuvalet açma, Arnavutköy tıkalı pimaş açma, Arnavutköy tıkalı kanal açma, Arnavutköy tıkalı gider açma, Arnavutköy tıkalı klozet açma, Arnavutköy tıkalı logar açma, Arnavutköy tıkalı mutfak açma, Arnavutköy su kaçağı tespiti, Arnavutköy su kaçağı bulma, Arnavutköy su tesisatçısı, Arnavutköy tesisatçı, Arnavutköy kalebodur ustası, Arnavutköy fayans ustası, Arnavutköy kalebodur döşeme ustası, Arnavutköy fayans döşeme ustası, Arnavutköy su tesisatı döşeme, Arnavutköy tesisat ustası, Arnavutköy boya ustası, Arnavutköy boya badana ustası, Arnavutköy badana ustası, gibi konularda da profesyonel çözümler sunmaktadır.

 

Arnavutköy Petek Temizliği

 

İstanbul ‘un Arnavutköy ilçesinde, evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili oluşabilecek durumlarda sizlere bir telefon kadar uzağız. Bizimle iletişime geçmeniz halinde adresinize gelen ekibimiz öncelikle keşif yapıp, sizlerden detaylı bilgi almaktadır. Keşif işleminin ardından yapılacak işlem hakkında tüm detayları ile müşterilerini bilgilendirmektedir. Bu sayede müşterimiz yapılacak işlem hakkında bilgi sahibi olmaktadır.

 

Arnavutköy Mobil Tesisatçı

Sizin de evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili bir sorun varsa bizlere ulaşabilir, destek alabilirsiniz. Tüm onarım hizmetlerimiz 1 yıl garantilidir.  Mobil araçlarımızla aynı gün içerisinde servis.

 

İstanbul, Ankara ve İzmir Genelinde,
Kırmadan Dökmeden Robot Cihazlarla Hizmet Vermekteyiz.


Tesisat da Öncü Marka “Mavi Ay Tesisat”


Sudan Sebepleri Dert Etmeyin, Bizi Arayın

Tel : 0532 165 5151
Kurumsal : 0850 304 4116