10 Yıllık TecrübeHızlı ve Garantili Servis

Avcılar Tesisatçı

Avcılar Su Tesisatçısı

 

Firmamız İstanbul un Avcılar ilçesinde de hizmet vermektedir. Siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet veren firmamız aynı zamanda Avrupa dan getirdiği son teknoloji cihazlarla ekonomik ve profesyonel hizmetler de sunmaktadır. 20 mobil aracımızla İstanbul un tüm ilçelerinde de hizmet vermekteyiz. Alanında uzman kadrosu ve profesyonel ekipmanları ile su tesisat sektörüne yön veren firmamız hizmetlerini kırmadan dökmeden kısa sürede çözüm odaklı olarak vermektedir.

 

Avcılar Lavabo Açma

 

10 yılı aşan tecrübesiyle İstanbul genelinde başlıca su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, petek temizliği, kalebodur fayans döşemesi, sıfırdan su tesisatı çekme gibi hizmetleri veren firmamız ayrıca Avcılar tıkanıklık açma, Avcılar tıkalı lavabo açma, Avcılar tıkalı tuvalet açma, Avcılar tıkalı pimaş açma, Avcılar tıkalı kanal açma, Avcılar tıkalı gider açma, Avcılar tıkalı klozet açma, Avcılar tıkalı logar açma, Avcılar tıkalı mutfak açma, Avcılar su kaçağı tespiti, Avcılar su kaçağı bulma, Avcılar su tesisatçısı, Avcılar tesisatçı, Avcılar kalebodur ustası, Avcılar fayans ustası, Avcılar kalebodur döşeme ustası, Avcılar fayans döşeme ustası, Avcılar su tesisatı döşeme, Avcılar tesisat ustası, Avcılar boya ustası, Avcılar boya badana ustası, Avcılar badana ustası, gibi konularda da profesyonel çözümler sunmaktadır.

 

Avcılar Petek Temizliği

 

İstanbul un Avcılar ilçesinde, evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili oluşabilecek durumlarda sizlere bir telefon kadar uzağız. Bizimle iletişime geçmeniz halinde adresinize gelen ekibimiz öncelikle keşif yapıp, sizlerden detaylı bilgi almaktadır. Keşif işleminin ardından yapılacak işlem hakkında tüm detayları ile müşterilerini bilgilendirmektedir. Bu sayede müşterimiz yapılacak işlem hakkında bilgi sahibi olmaktadır.

 

Avcılar Mobil Tesisatçı

Sizin de evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili bir sorun varsa bizlere ulaşabilir, destek alabilirsiniz. Tüm onarım hizmetlerimiz 1 yıl garantilidir.  Mobil araçlarımızla aynı gün içerisinde servis.

 

İstanbul, Ankara ve İzmir Genelinde,
Kırmadan Dökmeden Robot Cihazlarla Hizmet Vermekteyiz.


Tesisat da Öncü Marka “Mavi Ay Tesisat”


Sudan Sebepleri Dert Etmeyin, Bizi Arayın

Tel : 0532 165 5151
Kurumsal : 0850 304 4116