10 Yıllık TecrübeHızlı ve Garantili Servis

Bağcılar Tesisatçı

Bağcılar Su Tesisatçısı

 

Firmamız İstanbul un Bağcılar ilçesinde de hizmet vermektedir. Siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet veren firmamız aynı zamanda Avrupa dan getirdiği son teknoloji cihazlarla ekonomik ve profesyonel hizmetler de sunmaktadır. 20 mobil aracımızla İstanbul un tüm ilçelerinde de hizmet vermekteyiz. Alanında uzman kadrosu ve profesyonel ekipmanları ile su tesisat sektörüne yön veren firmamız hizmetlerini kırmadan dökmeden kısa sürede çözüm odaklı olarak vermektedir.

 

Bağcılar Lavabo Açma

 

10 yılı aşan tecrübesiyle İstanbul genelinde başlıca su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, petek temizliği, kalebodur fayans döşemesi, sıfırdan su tesisatı çekme gibi hizmetleri veren firmamız ayrıca Bağcılar tıkanıklık açma, Bağcılar tıkalı lavabo açma, Bağcılar tıkalı tuvalet açma, Bağcılar tıkalı pimaş açma, Bağcılar tıkalı kanal açma, Bağcılar tıkalı gider açma, Bağcılar tıkalı klozet açma, Bağcılar tıkalı logar açma, Bağcılar tıkalı mutfak açma, Bağcılar su kaçağı tespiti, Bağcılar su kaçağı bulma, Bağcılar su tesisatçısı, Bağcılar tesisatçı, Bağcılar kalebodur ustası, Bağcılar fayans ustası, Bağcılar kalebodur döşeme ustası, Bağcılar fayans döşeme ustası, Bağcılar su tesisatı döşeme, Bağcılar tesisat ustası, Bağcılar boya ustası, Bağcılar boya badana ustası, Bağcılar badana ustası, gibi konularda da profesyonel çözümler sunmaktadır.

 

Bağcılar Petek Temizliği

 

İstanbul un Bağcılar ilçesinde, evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili oluşabilecek durumlarda sizlere bir telefon kadar uzağız. Bizimle iletişime geçmeniz halinde adresinize gelen ekibimiz öncelikle keşif yapıp, sizlerden detaylı bilgi almaktadır. Keşif işleminin ardından yapılacak işlem hakkında tüm detayları ile müşterilerini bilgilendirmektedir. Bu sayede müşterimiz yapılacak işlem hakkında bilgi sahibi olmaktadır.

 

Bağcılar Mobil Tesisatçı

Sizin de evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili bir sorun varsa bizlere ulaşabilir, destek alabilirsiniz. Tüm onarım hizmetlerimiz 1 yıl garantilidir.  Mobil araçlarımızla aynı gün içerisinde servis.

 

İstanbul, Ankara ve İzmir Genelinde,
Kırmadan Dökmeden Robot Cihazlarla Hizmet Vermekteyiz.


Tesisat da Öncü Marka “Mavi Ay Tesisat”


Sudan Sebepleri Dert Etmeyin, Bizi Arayın

Tel : 0532 165 5151
Kurumsal : 0850 304 4116