10 Yıllık TecrübeHızlı ve Garantili Servis

Bahçelievler Tesisatçı

Bahçelievler Su Tesisatçısı

 

Firmamız İstanbul un Bahçelievler ilçesinde de hizmet vermektedir. Siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet veren firmamız aynı zamanda Avrupa dan getirdiği son teknoloji cihazlarla ekonomik ve profesyonel hizmetler de sunmaktadır. 20 mobil aracımızla İstanbul un tüm ilçelerinde de hizmet vermekteyiz. Alanında uzman kadrosu ve profesyonel ekipmanları ile su tesisat sektörüne yön veren firmamız hizmetlerini kırmadan dökmeden kısa sürede çözüm odaklı olarak vermektedir.

 

Bahçelievler Lavabo Açma

 

10 yılı aşan tecrübesiyle İstanbul genelinde başlıca su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, petek temizliği, kalebodur fayans döşemesi, sıfırdan su tesisatı çekme gibi hizmetleri veren firmamız ayrıca Bahçelievler tıkanıklık açma, Bahçelievler tıkalı lavabo açma, Bahçelievler tıkalı tuvalet açma, Bahçelievler tıkalı pimaş açma, Bahçelievler tıkalı kanal açma, Bahçelievler tıkalı gider açma, Bahçelievler tıkalı klozet açma, Bahçelievler tıkalı logar açma, Bahçelievler tıkalı mutfak açma, Bahçelievler su kaçağı tespiti, Bahçelievler su kaçağı bulma, Bahçelievler su tesisatçısı, Bahçelievler tesisatçı, Bahçelievler kalebodur ustası, Bahçelievler fayans ustası, Bahçelievler kalebodur döşeme ustası, Bahçelievler fayans döşeme ustası, Bahçelievler su tesisatı döşeme, Bahçelievler tesisat ustası, Bahçelievler boya ustası, Bahçelievler boya badana ustası, Bahçelievler badana ustası, gibi konularda da profesyonel çözümler sunmaktadır.

 

Bahçelievler Petek Temizliği

 

İstanbul un Bahçelievler ilçesinde, evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili oluşabilecek durumlarda sizlere bir telefon kadar uzağız. Bizimle iletişime geçmeniz halinde adresinize gelen ekibimiz öncelikle keşif yapıp, sizlerden detaylı bilgi almaktadır. Keşif işleminin ardından yapılacak işlem hakkında tüm detayları ile müşterilerini bilgilendirmektedir. Bu sayede müşterimiz yapılacak işlem hakkında bilgi sahibi olmaktadır.

 

Bahçelievler Mobil Tesisatçı

Sizin de evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili bir sorun varsa bizlere ulaşabilir, destek alabilirsiniz. Tüm onarım hizmetlerimiz 1 yıl garantilidir.  Mobil araçlarımızla aynı gün içerisinde servis.

 

İstanbul, Ankara ve İzmir Genelinde,
Kırmadan Dökmeden Robot Cihazlarla Hizmet Vermekteyiz.


Tesisat da Öncü Marka “Mavi Ay Tesisat”


Sudan Sebepleri Dert Etmeyin, Bizi Arayın

Tel : 0532 165 5151
Kurumsal : 0850 304 4116