10 Yıllık TecrübeHızlı ve Garantili Servis

Balgat Tesisatçı

Balgat Su Tesisatçısı

 

Firmamız Ankara nın Balgat ilçesinde de hizmet vermektedir. Siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet veren firmamız aynı zamanda Avrupa dan getirdiği son teknoloji cihazlarla ekonomik ve profesyonel hizmetler de sunmaktadır. 20 mobil aracımızla Ankara nın tüm ilçelerinde de hizmet vermekteyiz. Alanında uzman kadrosu ve profesyonel ekipmanları ile su tesisat sektörüne yön veren firmamız hizmetlerini kırmadan dökmeden kısa sürede çözüm odaklı olarak vermektedir.

 

Balgat Lavabo Açma

 

10 yılı aşan tecrübesiyle Ankara genelinde başlıca su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, petek temizliği, kalebodur fayans döşemesi, sıfırdan su tesisatı çekme gibi hizmetleri veren firmamız ayrıca Balgat tıkanıklık açma, Balgat tıkalı lavabo açma, Balgat tıkalı tuvalet açma, Balgat tıkalı pimaş açma, Balgat tıkalı kanal açma, Balgat tıkalı gider açma, Balgat tıkalı klozet açma, Balgat tıkalı logar açma, Balgat tıkalı mutfak açma, Balgat su kaçağı tespiti, Balgat su kaçağı bulma, Balgat su tesisatçısı, Balgat tesisatçı, Balgat kalebodur ustası, Balgat fayans ustası, Balgat kalebodur döşeme ustası, Balgat fayans döşeme ustası, Balgat su tesisatı döşeme, Balgat tesisat ustası, Balgat boya ustası, Balgat boya badana ustası, Balgat badana ustası, gibi konularda da profesyonel çözümler sunmaktadır.

 

Balgat Petek Temizliği

 

Ankara nın Balgat ilçesinde, evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili oluşabilecek durumlarda sizlere bir telefon kadar uzağız. Bizimle iletişime geçmeniz halinde adresinize gelen ekibimiz öncelikle keşif yapıp, sizlerden detaylı bilgi almaktadır. Keşif işleminin ardından yapılacak işlem hakkında tüm detayları ile müşterilerini bilgilendirmektedir. Bu sayede müşterimiz yapılacak işlem hakkında bilgi sahibi olmaktadır.

 

Sizin de evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili bir sorun varsa bizlere ulaşabilir, destek alabilirsiniz. Tüm onarım hizmetlerimiz 1 yıl garantilidir.  Mobil Araçlarımızla Gün İçerisinde Servis

 

Ankara, İstanbul ve İzmir Genelinde,
Kırmadan Dökmeden Robot Cihazlarla Hizmet Vermekteyiz.
Tesisat da Öncü Marka “Mavi Ay Tesisat”
Sudan Sebepleri Dert Etmeyin, Biz Arayın…
Tel : 0532 656 80 39     Kurumsal : 0850 303 33 40