10 Yıllık TecrübeHızlı ve Garantili Servis

Batıkent Tesisatçı

Batıkent Su Tesisatçısı

 

Firmamız Ankara nın Batıkent ilçesinde de hizmet vermektedir. Siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet veren firmamız aynı zamanda Avrupa dan getirdiği son teknoloji cihazlarla ekonomik ve profesyonel hizmetler de sunmaktadır. 20 mobil aracımızla Ankara nın tüm ilçelerinde de hizmet vermekteyiz. Alanında uzman kadrosu ve profesyonel ekipmanları ile su tesisat sektörüne yön veren firmamız hizmetlerini kırmadan dökmeden kısa sürede çözüm odaklı olarak vermektedir.

 

Batıkent Lavabo Açma

 

10 yılı aşan tecrübesiyle Ankara genelinde başlıca su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, petek temizliği, kalebodur fayans döşemesi, sıfırdan su tesisatı çekme gibi hizmetleri veren firmamız ayrıca Batıkent tıkanıklık açma, Batıkent tıkalı lavabo açma, Batıkent tıkalı tuvalet açma, Batıkent tıkalı pimaş açma, Batıkent tıkalı kanal açma, Batıkent tıkalı gider açma, Batıkent tıkalı klozet açma, Batıkent tıkalı logar açma, Batıkent tıkalı mutfak açma, Batıkent su kaçağı tespiti, Batıkent su kaçağı bulma, Batıkent su tesisatçısı, Batıkent tesisatçı, Batıkent kalebodur ustası, Batıkent fayans ustası, Batıkent kalebodur döşeme ustası, Batıkent fayans döşeme ustası, Batıkent su tesisatı döşeme, Batıkent tesisat ustası, Batıkent boya ustası, Batıkent boya badana ustası, Batıkent badana ustası, gibi konularda da profesyonel çözümler sunmaktadır.

 

Batıkent Petek Temizliği

 

Ankara nın Batıkent ilçesinde, evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili oluşabilecek durumlarda sizlere bir telefon kadar uzağız. Bizimle iletişime geçmeniz halinde adresinize gelen ekibimiz öncelikle keşif yapıp, sizlerden detaylı bilgi almaktadır. Keşif işleminin ardından yapılacak işlem hakkında tüm detayları ile müşterilerini bilgilendirmektedir. Bu sayede müşterimiz yapılacak işlem hakkında bilgi sahibi olmaktadır.

 

Sizin de evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili bir sorun varsa bizlere ulaşabilir, destek alabilirsiniz. Tüm onarım hizmetlerimiz 1 yıl garantilidir.  Mobil Araçlarımızla Gün İçerisinde Servis

 

Ankara, İstanbul ve İzmir Genelinde,
Kırmadan Dökmeden Robot Cihazlarla Hizmet Vermekteyiz.
Tesisat da Öncü Marka “Mavi Ay Tesisat”
Sudan Sebepleri Dert Etmeyin, Biz Arayın…
Tel : 0532 656 80 39     Kurumsal : 0850 303 33 40