10 Yıllık TecrübeHızlı ve Garantili Servis

Çankaya Tesisatçı

Çankaya Su Tesisatçısı

 

Firmamız  Ankara’nın Çankaya ilçesinde de hizmet vermektedir. Siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet veren firmamız aynı zamanda Avrupadan getirdiği son teknoloji cihazlarla ekonomik ve profesyonel hizmetler de sunmaktadır. 20 mobil aracımızla Ankaranın tüm ilçelerinde de hizmet vermekteyiz. Alanında uzman kadrosu ve profesyonel ekipmanları ile su tesisat sektörüne yön veren firmamız hizmetlerini kırmadan dökmeden kısa sürede çözüm odaklı olarak vermektedir.

 

Çankaya Lavabo Açma

 

10 yılı aşan tecrübesiyle Ankara genelinde başlıca su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, petek temizliği, kalebodur fayans döşemesi, sıfırdan su tesisatı çekme gibi hizmetleri veren firmamız ayrıca çankaya tıkanıklık açma, çankaya tıkalı lavabo açma, çankaya tıkalı tuvalet açma, çankaya tıkalı pimaş açma, çankaya tıkalı kanal açma, çankaya tıkalı gider açma, çankaya tıkalı klozet açma, çankaya tıkalı logar açma, çankaya tıkalı mutfak açma, çankaya su kaçağı tespiti, çankaya su kaçağı bulma, çankaya su tesisatçısı, çankaya tesisatçı, çankaya kalebodur ustası, çankaya fayans ustası, çankaya kalebodur döşeme ustası, çankaya fayans döşeme ustası, çankaya su tesisatı döşeme, çankaya tesisat ustası, çankaya boya ustası, çankaya boya badana ustası, çankaya badana ustası, gibi konularda da profesyonel çözümler sunmaktadır.

 

Çankaya Petek Temizliği

 

Ankara’nın Çankaya ilçesinde, evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili oluşabilecek durumlarda sizlere bir telefon kadar uzağız. Bizimle iletişime geçmeniz halinde adresinize gelen ekibimiz öncelikle keşif yapıp, sizlerden detaylı bilgi almaktadır. Keşif işleminin ardından yapılacak işlem hakkında tüm detayları ile müşterilerini bilgilendirmektedir. Bu sayede müşterimiz yapılacak işlem hakkında bilgi sahibi olmaktadır.

 

Sizin de evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili bir sorun varsa bizlere ulaşabilir, destek alabilirsiniz. Tüm onarım hizmetlerimiz 1 yıl garantilidir.  Mobil Araçlarımızla Gün İçerisinde Servis

 

Ankara, İstanbul ve İzmir Genelinde,
Kırmadan Dökmeden Robot Cihazlarla Hizmet Vermekteyiz.
Tesisat da Öncü Marka “Mavi Ay Tesisat”
Sudan Sebepleri Dert Etmeyin, Biz Arayın…
Tel : 0532 656 80 39     Kurumsal : 0850 303 33 40