10 Yıllık TecrübeHızlı ve Garantili Servis

Çubuk Tesisatçı

Çubuk Su Tesisatçısı

 

Firmamız Ankara nın Çubuk ilçesinde de hizmet vermektedir. Siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet veren firmamız aynı zamanda Avrupadan getirdiği son teknoloji cihazlarla ekonomik ve profesyonel hizmetler de sunmaktadır. 20 mobil aracımızla Ankara nın tüm ilçelerinde de hizmet vermekteyiz. Alanında uzman kadrosu ve profesyonel ekipmanları ile su tesisat sektörüne yön veren firmamız hizmetlerini kırmadan dökmeden kısa sürede çözüm odaklı olarak vermektedir.

 

Çubuk Lavabo Açma

 

10 yılı aşan tecrübesiyle Ankara genelinde başlıca su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, petek temizliği, kalebodur fayans döşemesi, sıfırdan su tesisatı çekme gibi hizmetleri veren firmamız ayrıca Çubuk tıkanıklık açma, Çubuk tıkalı lavabo açma, Çubuk tıkalı tuvalet açma, Çubuk tıkalı pimaş açma, Çubuk tıkalı kanal açma, Çubuk tıkalı gider açma, Çubuk tıkalı klozet açma, Çubuk tıkalı logar açma, Çubuk tıkalı mutfak açma, Çubuk su kaçağı tespiti, Çubuk su kaçağı bulma, Çubuk su tesisatçısı, Çubuk tesisatçı, Çubuk kalebodur ustası, Çubuk fayans ustası, Çubuk kalebodur döşeme ustası, Çubuk fayans döşeme ustası, Çubuk su tesisatı döşeme, Çubuk tesisat ustası, Çubuk boya ustası, Çubuk boya badana ustası, Çubuk badana ustası, gibi konularda da profesyonel çözümler sunmaktadır.

 

Çubuk Petek Temizliği

 

Ankara nın Çubuk ilçesinde, evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili oluşabilecek durumlarda sizlere bir telefon kadar uzağız. Bizimle iletişime geçmeniz halinde adresinize gelen ekibimiz öncelikle keşif yapıp, sizlerden detaylı bilgi almaktadır. Keşif işleminin ardından yapılacak işlem hakkında tüm detayları ile müşterilerini bilgilendirmektedir. Bu sayede müşterimiz yapılacak işlem hakkında bilgi sahibi olmaktadır.

 

Sizin de evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili bir sorun varsa bizlere ulaşabilir, destek alabilirsiniz. Tüm onarım hizmetlerimiz 1 yıl garantilidir.  Mobil Araçlarımızla Gün İçerisinde Servis

 

Ankara, İstanbul ve İzmir Genelinde,
Kırmadan Dökmeden Robot Cihazlarla Hizmet Vermekteyiz.
Tesisat da Öncü Marka “Mavi Ay Tesisat”
Sudan Sebepleri Dert Etmeyin, Biz Arayın…
Tel : 0532 656 80 39     Kurumsal : 0850 303 33 40