10 Yıllık TecrübeHızlı ve Garantili Servis

Çukurambar Tesisatçı

Çukurambar Su Tesisatçısı

 

Firmamız Ankara nın Çukurambar ilçesinde de hizmet vermektedir. Siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet veren firmamız aynı zamanda Avrupa dan getirdiği son teknoloji cihazlarla ekonomik ve profesyonel hizmetler de sunmaktadır. 20 mobil aracımızla Ankara nın tüm ilçelerinde de hizmet vermekteyiz. Alanında uzman kadrosu ve profesyonel ekipmanları ile su tesisat sektörüne yön veren firmamız hizmetlerini kırmadan dökmeden kısa sürede çözüm odaklı olarak vermektedir.

 

Çukurambar Lavabo Açma

 

10 yılı aşan tecrübesiyle Ankara genelinde başlıca su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, petek temizliği, kalebodur fayans döşemesi, sıfırdan su tesisatı çekme gibi hizmetleri veren firmamız ayrıca Çukurambar tıkanıklık açma, Çukurambar tıkalı lavabo açma, Çukurambar tıkalı tuvalet açma, Çukurambar tıkalı pimaş açma, Çukurambar tıkalı kanal açma, Çukurambar tıkalı gider açma, Çukurambar tıkalı klozet açma, Çukurambar tıkalı logar açma, Çukurambar tıkalı mutfak açma, Çukurambar su kaçağı tespiti, Çukurambar su kaçağı bulma, Çukurambar su tesisatçısı, Çukurambar tesisatçı, Çukurambar kalebodur ustası, Çukurambar fayans ustası, Çukurambar kalebodur döşeme ustası, Çukurambar fayans döşeme ustası, Çukurambar su tesisatı döşeme, Çukurambar tesisat ustası, Çukurambar boya ustası, Çukurambar boya badana ustası, Çukurambar badana ustası, gibi konularda da profesyonel çözümler sunmaktadır.

 

Çukurambar Petek Temizliği

 

Ankara nın Çukurambar ilçesinde, evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili oluşabilecek durumlarda sizlere bir telefon kadar uzağız. Bizimle iletişime geçmeniz halinde adresinize gelen ekibimiz öncelikle keşif yapıp, sizlerden detaylı bilgi almaktadır. Keşif işleminin ardından yapılacak işlem hakkında tüm detayları ile müşterilerini bilgilendirmektedir. Bu sayede müşterimiz yapılacak işlem hakkında bilgi sahibi olmaktadır.

 

Sizin de evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili bir sorun varsa bizlere ulaşabilir, destek alabilirsiniz. Tüm onarım hizmetlerimiz 1 yıl garantilidir.  Mobil Araçlarımızla Gün İçerisinde Servis

 

Ankara, İstanbul ve İzmir Genelinde,
Kırmadan Dökmeden Robot Cihazlarla Hizmet Vermekteyiz.
Tesisat da Öncü Marka “Mavi Ay Tesisat”
Sudan Sebepleri Dert Etmeyin, Biz Arayın…
Tel : 0532 656 80 39     Kurumsal : 0850 303 33 40