Gider tıkanıklığı çok sık karşılaşılan bir sorundur, mutfakta lavabo tıkanması sonucu sık sık gider borusu tıkanıklığı yaşanmaktadır. Gider tıkanıklığı ne kadar dikkat edersem edelim istemsiz olarak titiz davransak bile oluşabiliyor. Zaman zaman gider borusunda profesyonel kişiler tarafından temizlenmesinde fayda vardır.

MaviAy Tesisat İzmir'de tüm ilçelerde gider açma hizmetini tecrübeli ekiple robotla gider açma işlemini son teknoloji cihazlarla yapmaktadır.

İlk akla gelen sorular; Gider açma nasıl yapılır? Kırmadan dökmeden gider açılır mı? Gider tıkanıklığı açma fiyat fiyatları neler? MaviAy Tesisat bu sorunlarınıza 7/24 servis hizmeti sayesinde anında çözüm üretmektedir. Hızlı, güvenilir ve kaliteli biz hizmeti anlayışı ile güler yüzlü hizmet vermektedir.

Sizde size en yakın olan MaviAy Tesisat servisinden kalitesinden faydalanın. Gerekli görülmesi durumunda tecrübeli ustalarımız keşif yapmaktadır. Tesisat arızalarınız yada sorunlarınız için hemen arayın hiçbir sorunu dert etmeyin, biz çözeriz. İletişim sayfamızda yer alan form üzerinden bizlere yazabilir yada direk arayabilirsiniz.

TIKLA ARA