10 Yıllık TecrübeHızlı ve Garantili Servis

Gölbaşı Tesisatçı

Gölbaşı Su Tesisatçısı

 

Firmamız Ankara nın Gölbaşı ilçesinde de hizmet vermektedir. Siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet veren firmamız aynı zamanda Avrupa dan getirdiği son teknoloji cihazlarla ekonomik ve profesyonel hizmetler de sunmaktadır. 20 mobil aracımızla Ankara nın tüm ilçelerinde de hizmet vermekteyiz. Alanında uzman kadrosu ve profesyonel ekipmanları ile su tesisat sektörüne yön veren firmamız hizmetlerini kırmadan dökmeden kısa sürede çözüm odaklı olarak vermektedir.

 

Gölbaşı Lavabo Açma

 

10 yılı aşan tecrübesiyle Ankara genelinde başlıca su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, petek temizliği, kalebodur fayans döşemesi, sıfırdan su tesisatı çekme gibi hizmetleri veren firmamız ayrıca Gölbaşı tıkanıklık açma, Gölbaşı tıkalı lavabo açma, Gölbaşı tıkalı tuvalet açma, Gölbaşı tıkalı pimaş açma, Gölbaşı tıkalı kanal açma, Gölbaşı tıkalı gider açma, Gölbaşı tıkalı klozet açma, Gölbaşı tıkalı logar açma, Gölbaşı tıkalı mutfak açma, Gölbaşı su kaçağı tespiti, Gölbaşı su kaçağı bulma, Gölbaşı su tesisatçısı, Gölbaşı tesisatçı, Gölbaşı kalebodur ustası, Gölbaşı fayans ustası, Gölbaşı kalebodur döşeme ustası, Gölbaşı fayans döşeme ustası, Gölbaşı su tesisatı döşeme, Gölbaşı tesisat ustası, Gölbaşı boya ustası, Gölbaşı boya badana ustası, Gölbaşı badana ustası, gibi konularda da profesyonel çözümler sunmaktadır.

 

Gölbaşı Petek Temizliği

 

Ankara nın Gölbaşı ilçesinde, evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili oluşabilecek durumlarda sizlere bir telefon kadar uzağız. Bizimle iletişime geçmeniz halinde adresinize gelen ekibimiz öncelikle keşif yapıp, sizlerden detaylı bilgi almaktadır. Keşif işleminin ardından yapılacak işlem hakkında tüm detayları ile müşterilerini bilgilendirmektedir. Bu sayede müşterimiz yapılacak işlem hakkında bilgi sahibi olmaktadır.

 

Sizin de evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili bir sorun varsa bizlere ulaşabilir, destek alabilirsiniz. Tüm onarım hizmetlerimiz 1 yıl garantilidir.  Mobil Araçlarımızla Gün İçerisinde Servis

 

Ankara, İstanbul ve İzmir Genelinde,
Kırmadan Dökmeden Robot Cihazlarla Hizmet Vermekteyiz.
Tesisat da Öncü Marka “Mavi Ay Tesisat”
Sudan Sebepleri Dert Etmeyin, Biz Arayın…
Tel : 0532 656 80 39     Kurumsal : 0850 303 33 40