MaviAy Altyapı Tesisat olarak firmamız kurulduğu günden bu yana müşteri odaklı çalışmaktadır. Firmamız İzmirde
Bayraklı Tesisat Servisi, Konak Tesisat Servisi, Karabağlar Tesisat Servisi, Karşıyaka Tesisat Servisi, Bornova Tesisat Servisi, Kemalpaşa Tesisat, Servisi, Aliağa Tesisat Servisi, Foça Tesisat Servisi, Menderes Tesisat Servisi, Gaziemir Tesisat Servisi, Tire Tesisat Servisi, Yeşilyurt Tesisat, Servisi, Bergama Tesisat Servisi ilçelerinde hizmet vermektedir.

MaviAy Tesisat Uzun yıllardır profesyonel kadrosu ile tüm tesisat sorunlarınızda 7/24 yanınızda ve servislerinde müşterilerimizin yüzünü güldürmeye devam etmektedir. Uzman kadromuz en kısa sürede arızalı tesisatlarınızı ilk günki orjinalliğine kavuşturarak uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanmanı sağlamaktadır.

MaviAy Tesisat Tuvalet açma, Lavabo açma, Klozet açma, Gider açma, Kanal açma, Tıkanıklık açma, Pimaş açma, Vidanjör, Logar açma hizmetlerini müşteri memnuniyetini ön planda tutarak her zaman profesyonel anlayışla tamamlamaktadır. Ödeme kolaylığı sağlayan firmamız sizlere uygun çözümler üretecektir.

Firmamız tarafından servis hizmeti veya arıza hakkında bilgi almak için İletişim sayfamızda yer alan bilgilerden bizlere ulaşabilir ve konu ile ilgili uzman ekibimizden bilgi alabilirsiniz.

HİZMETLERİMİZ


Gider Açma

Gider tıkanıklığı çok sık karşılaşılan bir sorundur, mutfakta lavabo tıkanması sonucu sık sık gider borusu tıkanıklığı yaşanmaktadır.

Kanal Açma

Gelişen teknoloji ile kanal açma, tıkalı kanal açma işlemleri artık daha hızlı daha uygun fiyat ve kırmadan dökmeden robotla...

Klozet Açma

Hatalı kullanım sonucu ya da düzensiz yapılan temizlik nedeniyle klozetler tıkanabilir. Tıkanmış klozet nasıl açılır?

Lavabo Açma

MaviAy Tesisat Kırmadan Dökmeden Lavabo açma konusunda gelişmiş teknoloji sayesinde uygun fiyata hızlı ve profesyonel...

Logar Açma / Rögar Açma

Rögar açma, logar açma son teknoloji cihazlarla robotla tespit edilmektedir. MaviAy Tesisat İzmirde...

Pimaş Açma

Banyo, mutfak lavabosu, küvet ya da duşakabin v.b. pis suların rögarlara iletildiği PVC borulara pimaş denir.

Tıkanıklık Açma

Farkında olmadan peçete, kağıt havlu, bez, bez parçası atıkları zamanla dirsek kısımlarında birikerek tıkanıklığa...

Tuvalet Açma

Tuvalet tıkanıklığı evde veya ofiste her an herde her zaman başımıza gelebilecek tatsız can sıkıcı bir durum olabilir.

Vidanjör Hizmeti

Özellikle ülkemizdeki bir çok büyük şehir gibi diğer şehirlerde de kentleşme sonucu büyüme yaşandığı için ve kontrolsüz...

TIKLA ARA