10 Yıllık TecrübeHızlı ve Garantili Servis

Haymana Tesisatçı

Haymana Su Tesisatçısı

 

Firmamız Ankara nın Haymana ilçesinde de hizmet vermektedir. Siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet veren firmamız aynı zamanda Avrupadan getirdiği son teknoloji cihazlarla ekonomik ve profesyonel hizmetler de sunmaktadır. 20 mobil aracımızla Ankara nın tüm ilçelerinde de hizmet vermekteyiz. Alanında uzman kadrosu ve profesyonel ekipmanları ile su tesisat sektörüne yön veren firmamız hizmetlerini kırmadan dökmeden kısa sürede çözüm odaklı olarak vermektedir.

 

Haymana Lavabo Açma

 

10 yılı aşan tecrübesiyle Ankara genelinde başlıca su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, petek temizliği, kalebodur fayans döşemesi, sıfırdan su tesisatı çekme gibi hizmetleri veren firmamız ayrıca Haymana tıkanıklık açma, Haymana tıkalı lavabo açma, Haymana tıkalı tuvalet açma, Haymana tıkalı pimaş açma, Haymana tıkalı kanal açma, Haymana tıkalı gider açma, Haymana tıkalı klozet açma, Haymana tıkalı logar açma, Haymana tıkalı mutfak açma, Haymana su kaçağı tespiti, Haymana su kaçağı bulma, Haymana su tesisatçısı, Haymana tesisatçı, Haymana kalebodur ustası, Haymana fayans ustası, Haymana kalebodur döşeme ustası, Haymana fayans döşeme ustası, Haymana su tesisatı döşeme, Haymana tesisat ustası, Haymana boya ustası, Haymana boya badana ustası, Haymana badana ustası, gibi konularda da profesyonel çözümler sunmaktadır.

 

Haymana Petek Temizliği

 

Ankara nın Haymana ilçesinde, evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili oluşabilecek durumlarda sizlere bir telefon kadar uzağız. Bizimle iletişime geçmeniz halinde adresinize gelen ekibimiz öncelikle keşif yapıp, sizlerden detaylı bilgi almaktadır. Keşif işleminin ardından yapılacak işlem hakkında tüm detayları ile müşterilerini bilgilendirmektedir. Bu sayede müşterimiz yapılacak işlem hakkında bilgi sahibi olmaktadır.

 

Sizin de evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili bir sorun varsa bizlere ulaşabilir, destek alabilirsiniz. Tüm onarım hizmetlerimiz 1 yıl garantilidir.  Mobil Araçlarımızla Gün İçerisinde Servis

 

Ankara, İstanbul ve İzmir Genelinde,
Kırmadan Dökmeden Robot Cihazlarla Hizmet Vermekteyiz.
Tesisat da Öncü Marka “Mavi Ay Tesisat”
Sudan Sebepleri Dert Etmeyin, Biz Arayın…
Tel : 0532 656 80 39     Kurumsal : 0850 303 33 40