10 Yıllık TecrübeHızlı ve Garantili Servis

Kahramankazan Tesisatçı

Kahramankazan Su Tesisatçısı

 

Firmamız Ankara nın Kahramankazan ilçesinde de hizmet vermektedir. Siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet veren firmamız aynı zamanda Avrupadan getirdiği son teknoloji cihazlarla ekonomik ve profesyonel hizmetler de sunmaktadır. 20 mobil aracımızla Ankara nın tüm ilçelerinde de hizmet vermekteyiz. Alanında uzman kadrosu ve profesyonel ekipmanları ile su tesisat sektörüne yön veren firmamız hizmetlerini kırmadan dökmeden kısa sürede çözüm odaklı olarak vermektedir.

 

Kahramankazan Lavabo Açma

 

10 yılı aşan tecrübesiyle Ankara genelinde başlıca su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, petek temizliği, kalebodur fayans döşemesi, sıfırdan su tesisatı çekme gibi hizmetleri veren firmamız ayrıca Kahramankazan tıkanıklık açma, Kahramankazan tıkalı lavabo açma, Kahramankazan tıkalı tuvalet açma, Kahramankazan tıkalı pimaş açma, Kahramankazan tıkalı kanal açma, Kahramankazan tıkalı gider açma, Kahramankazan tıkalı klozet açma, Kahramankazan tıkalı logar açma, Kahramankazan tıkalı mutfak açma, Kahramankazan su kaçağı tespiti, Kahramankazan su kaçağı bulma, Kahramankazan su tesisatçısı, Kahramankazan tesisatçı, Kahramankazan kalebodur ustası, Kahramankazan fayans ustası, Kahramankazan kalebodur döşeme ustası, Kahramankazan fayans döşeme ustası, Kahramankazan su tesisatı döşeme, Kahramankazan tesisat ustası, Kahramankazan boya ustası, Kahramankazan boya badana ustası, Kahramankazan badana ustası, gibi konularda da profesyonel çözümler sunmaktadır.

 

Kahramankazan Petek Temizliği

 

Ankara nın Kahramankazan ilçesinde, evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili oluşabilecek durumlarda sizlere bir telefon kadar uzağız. Bizimle iletişime geçmeniz halinde adresinize gelen ekibimiz öncelikle keşif yapıp, sizlerden detaylı bilgi almaktadır. Keşif işleminin ardından yapılacak işlem hakkında tüm detayları ile müşterilerini bilgilendirmektedir. Bu sayede müşterimiz yapılacak işlem hakkında bilgi sahibi olmaktadır.

 

Sizin de evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili bir sorun varsa bizlere ulaşabilir, destek alabilirsiniz. Tüm onarım hizmetlerimiz 1 yıl garantilidir.  Mobil Araçlarımızla Gün İçerisinde Servis

 

Ankara, İstanbul ve İzmir Genelinde,
Kırmadan Dökmeden Robot Cihazlarla Hizmet Vermekteyiz.
Tesisat da Öncü Marka “Mavi Ay Tesisat”
Sudan Sebepleri Dert Etmeyin, Biz Arayın…
Tel : 0532 656 80 39     Kurumsal : 0850 303 33 40