10 Yıllık TecrübeHızlı ve Garantili Servis

Kalecik Tesisatçı

Kalecik Su Tesisatçısı

 

Firmamız Ankara nın Kalecik ilçesinde de hizmet vermektedir. Siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet veren firmamız aynı zamanda Avrupa dan getirdiği son teknoloji cihazlarla ekonomik ve profesyonel hizmetler de sunmaktadır. 20 mobil aracımızla Ankara nın tüm ilçelerinde de hizmet vermekteyiz. Alanında uzman kadrosu ve profesyonel ekipmanları ile su tesisat sektörüne yön veren firmamız hizmetlerini kırmadan dökmeden kısa sürede çözüm odaklı olarak vermektedir.

 

Kalecik Lavabo Açma

 

10 yılı aşan tecrübesiyle Ankara genelinde başlıca su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, petek temizliği, kalebodur fayans döşemesi, sıfırdan su tesisatı çekme gibi hizmetleri veren firmamız ayrıca Kalecik tıkanıklık açma, Kalecik tıkalı lavabo açma, Kalecik tıkalı tuvalet açma, Kalecik tıkalı pimaş açma, Kalecik tıkalı kanal açma, Kalecik tıkalı gider açma, Kalecik tıkalı klozet açma, Kalecik tıkalı logar açma, Kalecik tıkalı mutfak açma, Kalecik su kaçağı tespiti, Kalecik su kaçağı bulma, Kalecik su tesisatçısı, Kalecik tesisatçı, Kalecik kalebodur ustası, Kalecik fayans ustası, Kalecik kalebodur döşeme ustası, Kalecik fayans döşeme ustası, Kalecik su tesisatı döşeme, Kalecik tesisat ustası, Kalecik boya ustası, Kalecik boya badana ustası, Kalecik badana ustası, gibi konularda da profesyonel çözümler sunmaktadır.

 

Kalecik Petek Temizliği

 

Ankara nın Kalecik ilçesinde, evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili oluşabilecek durumlarda sizlere bir telefon kadar uzağız. Bizimle iletişime geçmeniz halinde adresinize gelen ekibimiz öncelikle keşif yapıp, sizlerden detaylı bilgi almaktadır. Keşif işleminin ardından yapılacak işlem hakkında tüm detayları ile müşterilerini bilgilendirmektedir. Bu sayede müşterimiz yapılacak işlem hakkında bilgi sahibi olmaktadır.

 

Sizin de evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili bir sorun varsa bizlere ulaşabilir, destek alabilirsiniz. Tüm onarım hizmetlerimiz 1 yıl garantilidir.  Mobil Araçlarımızla Gün İçerisinde Servis

 

Ankara, İstanbul ve İzmir Genelinde,
Kırmadan Dökmeden Robot Cihazlarla Hizmet Vermekteyiz.
Tesisat da Öncü Marka “Mavi Ay Tesisat”
Sudan Sebepleri Dert Etmeyin, Biz Arayın…
Tel : 0532 656 80 39     Kurumsal : 0850 303 33 40