Gelişen teknoloji ile kanal açma, tıkalı kanal açma işlemleri artık daha hızlı daha uygun fiyat ve kırmadan dökmeden robotla kanal açma işlemleri yapıyoruz. Alanında uzman tecrübeli ekibimiz kanalizasyon boruları kameralı sistemler ile kontrol edip kanalizasyon arızasını gideriyoruz. Atık su tesisatlarında boru içerisinde birçok sebepten dolayı oluşan tıkanmaları MaviAy Tesisat Kanal tıkanma sorunlarını çözmektedir.

Daire içerisindeki tuvalet giderlerinin tıkanması, kanalizasyon borularının tıkanması, lavabo giderlerinin tıkanması durumunda kanal açma işlemleri yapılmaktadır. Yağmur yağdığı zamanlar toz, kuş tüyü vb. atıkların, yağmur esnasında suyla birlikte kanala karışması sonucu kanallar tıkanmaktadır. Bu durumlarda sektörde kendisini kanıtlamış önde gelen isimlerden biri olan MaviAy Tesisat İzmir'de tüm ilçelerde sizlere hızlı bir çözüm sunmaktadır.

Sizde size en yakın olan MaviAy Tesisat servisinden kalitesinden faydalanın. Gerekli görülmesi durumunda tecrübeli ustalarımız keşif yapmaktadır. Tesisat arızalarınız yada sorunlarınız için hemen arayın hiçbir sorunu dert etmeyin, biz çözeriz. İletişim sayfamızda yer alan form üzerinden bizlere yazabilir yada direk arayabilirsiniz.

TIKLA ARA