10 Yıllık TecrübeHızlı ve Garantili Servis

Keçiören Tesisatçı

Keçiören Su Tesisatçısı

 

Firmamız Ankara’nın Keçiören ilçesinde de hizmet vermektedir. Siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet veren firmamız aynı zamanda Avrupadan getirdiği son teknoloji cihazlarla ekonomik ve profesyonel hizmetler de sunmaktadır. 20 mobil aracımızla Ankaranın tüm ilçelerinde de hizmet vermekteyiz. Alanında uzman kadrosu ve profesyonel ekipmanları ile su tesisat sektörüne yön veren firmamız hizmetlerini kırmadan dökmeden kısa sürede çözüm odaklı olarak vermektedir.

 

Keçiören Lavabo Açma

 

10 yılı aşan tecrübesiyle Ankara genelinde başlıca su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, petek temizliği, kalebodur fayans döşemesi, sıfırdan su tesisatı çekme gibi hizmetleri veren firmamız ayrıca Keçiören tıkanıklık açma, Keçiören tıkalı lavabo açma, Keçiören tıkalı tuvalet açma, Keçiören tıkalı pimaş açma, Keçiören tıkalı kanal açma, Keçiören tıkalı gider açma, Keçiören tıkalı klozet açma, Keçiören tıkalı logar açma, Keçiören tıkalı mutfak açma, Keçiören su kaçağı tespiti, Keçiören su kaçağı bulma, Keçiören su tesisatçısı, Keçiören tesisatçı, Keçiören kalebodur ustası, Keçiören fayans ustası, Keçiören kalebodur döşeme ustası, Keçiören fayans döşeme ustası, Keçiören su tesisatı döşeme, Keçiören tesisat ustası, Keçiören boya ustası, Keçiören boya badana ustası, Keçiören badana ustası, gibi konularda da profesyonel çözümler sunmaktadır.

 

Keçiören Petek Temizliği

 

Ankara ‘nın Keçiören ilçesinde, evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili oluşabilecek durumlarda sizlere bir telefon kadar uzağız. Bizimle iletişime geçmeniz halinde adresinize gelen ekibimiz öncelikle keşif yapıp, sizlerden detaylı bilgi almaktadır. Keşif işleminin ardından yapılacak işlem hakkında tüm detayları ile müşterilerini bilgilendirmektedir. Bu sayede müşterimiz yapılacak işlem hakkında bilgi sahibi olmaktadır.

 

Sizin de evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili bir sorun varsa bizlere ulaşabilir, destek alabilirsiniz. Tüm onarım hizmetlerimiz 1 yıl garantilidir.  Mobil Araçlarımızla Gün İçerisinde Servis

 

Ankara, İstanbul ve İzmir Genelinde,
Kırmadan Dökmeden Robot Cihazlarla Hizmet Vermekteyiz.
Tesisat da Öncü Marka “Mavi Ay Tesisat”
Sudan Sebepleri Dert Etmeyin, Biz Arayın…
Tel : 0532 656 80 39     Kurumsal : 0850 303 33 40