10 Yıllık TecrübeHızlı ve Garantili Servis

Kızılcahamam Tesisatçı

Kızılcahamam Su Tesisatçısı

 

Firmamız Ankara nın Kızılcahamam ilçesinde de hizmet vermektedir. Siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet veren firmamız aynı zamanda Avrupa dan getirdiği son teknoloji cihazlarla ekonomik ve profesyonel hizmetler de sunmaktadır. 20 mobil aracımızla Ankara nın tüm ilçelerinde de hizmet vermekteyiz. Alanında uzman kadrosu ve profesyonel ekipmanları ile su tesisat sektörüne yön veren firmamız hizmetlerini kırmadan dökmeden kısa sürede çözüm odaklı olarak vermektedir.

 

Kızılcahamam Lavabo Açma

 

10 yılı aşan tecrübesiyle Ankara genelinde başlıca su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, petek temizliği, kalebodur fayans döşemesi, sıfırdan su tesisatı çekme gibi hizmetleri veren firmamız ayrıca Kızılcahamam tıkanıklık açma, Kızılcahamam tıkalı lavabo açma, Kızılcahamam tıkalı tuvalet açma, Kızılcahamam tıkalı pimaş açma, Kızılcahamam tıkalı kanal açma, Kızılcahamam tıkalı gider açma, Kızılcahamam tıkalı klozet açma, Kızılcahamam tıkalı logar açma, Kızılcahamam tıkalı mutfak açma, Kızılcahamam su kaçağı tespiti, Kızılcahamam su kaçağı bulma, Kızılcahamam su tesisatçısı, Kızılcahamam tesisatçı, Kızılcahamam kalebodur ustası, Kızılcahamam fayans ustası, Kızılcahamam kalebodur döşeme ustası, Kızılcahamam fayans döşeme ustası, Kızılcahamam su tesisatı döşeme, Kızılcahamam tesisat ustası, Kızılcahamam boya ustası, Kızılcahamam boya badana ustası, Kızılcahamam badana ustası, gibi konularda da profesyonel çözümler sunmaktadır.

 

Kızılcahamam Petek Temizliği

 

Ankara nın Kızılcahamam ilçesinde, evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili oluşabilecek durumlarda sizlere bir telefon kadar uzağız. Bizimle iletişime geçmeniz halinde adresinize gelen ekibimiz öncelikle keşif yapıp, sizlerden detaylı bilgi almaktadır. Keşif işleminin ardından yapılacak işlem hakkında tüm detayları ile müşterilerini bilgilendirmektedir. Bu sayede müşterimiz yapılacak işlem hakkında bilgi sahibi olmaktadır.

 

Sizin de evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili bir sorun varsa bizlere ulaşabilir, destek alabilirsiniz. Tüm onarım hizmetlerimiz 1 yıl garantilidir.  Mobil Araçlarımızla Gün İçerisinde Servis

 

Ankara, İstanbul ve İzmir Genelinde,
Kırmadan Dökmeden Robot Cihazlarla Hizmet Vermekteyiz.
Tesisat da Öncü Marka “Mavi Ay Tesisat”
Sudan Sebepleri Dert Etmeyin, Biz Arayın…
Tel : 0532 656 80 39     Kurumsal : 0850 303 33 40