Hatalı kullanım sonucu ya da düzensiz yapılan temizlik nedeniyle klozetler tıkanabilir. Tıkanmış klozet nasıl açılır? bu sorun sizi üzmesin. Her evde veya ofiste klozet tıkanması sorunu yaşanabilir. MaviAy Tesisat size 7/24 profesyonel hizmet, uygun fiyat ve kaliteyi sunmaktadır. Klozet tıkanmasında en çok karşılaştığımız klozet tıkanma sebepleri; gereğinden fazla kullanılan tuvalet kağıdı, atılan ped ya da çocuk bezleri, yanlışlıkla düşen cisimler, mendiller, saç topluluğu vb. olarak devam etmektedir.

Bunlar dikkat edilmesi gereken konulardır ama ne kadar dikkat edilirse edilsin kendiliğinden de tıkanabilir yanlışlıkla düşün bir şey yüzünden de tıkanabilir. MaviAy Tesisat anında servis hizmet sunarak sizi endişeden ve panikten uzak tutmaktadır. Kırmadan dökmeden klozet açma hizmetini gelişen teknolojik cihazlarla ve alanında uzman tecrübeli ekip ile yapan firmamız sizlere hızlı,güvenilir,uygun fiyata aradığınız tesisat hizmetini sunmaktadır.

Sizde size en yakın olan MaviAy Tesisat servisinden kalitesinden faydalanın. Gerekli görülmesi durumunda tecrübeli ustalarımız keşif yapmaktadır. Tesisat arızalarınız yada sorunlarınız için hemen arayın hiçbir sorunu dert etmeyin, biz çözeriz. İletişim sayfamızda yer alan form üzerinden bizlere yazabilir yada direk arayabilirsiniz.

TIKLA ARA