10 Yıllık TecrübeHızlı ve Garantili Servis

Mamak Tesisatçı

Mamak Su Tesisatçısı

 

Firmamız Ankaranın Mamak ilçesinde de hizmet vermektedir. Siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet veren firmamız aynı zamanda Avrupadan getirdiği son teknoloji cihazlarla ekonomik ve profesyonel hizmetler de sunmaktadır. 20 mobil aracımızla Ankaranın tüm ilçelerinde de hizmet vermekteyiz. Alanında uzman kadrosu ve profesyonel ekipmanları ile su tesisat sektörüne yön veren firmamız hizmetlerini kırmadan dökmeden kısa sürede çözüm odaklı olarak vermektedir.

 

Mamak Lavabo Açma

 

10 yılı aşan tecrübesiyle Ankara genelinde başlıca su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, petek temizliği, kalebodur fayans döşemesi, sıfırdan su tesisatı çekme gibi hizmetleri veren firmamız ayrıca Mamak tıkanıklık açma, Mamak tıkalı lavabo açma, Mamak tıkalı tuvalet açma, Mamak tıkalı pimaş açma, Mamak tıkalı kanal açma, Mamak tıkalı gider açma, Mamak tıkalı klozet açma, Mamak tıkalı logar açma, Mamak tıkalı mutfak açma, Mamak su kaçağı tespiti, Mamak su kaçağı bulma, Mamak su tesisatçısı, Mamak tesisatçı, Mamak kalebodur ustası, Mamak fayans ustası, Mamak kalebodur döşeme ustası, Mamak fayans döşeme ustası, Mamak su tesisatı döşeme, Mamak tesisat ustası, Mamak boya ustası, Mamak boya badana ustası, Mamak badana ustası, gibi konularda da profesyonel çözümler sunmaktadır.

 

Mamak Petek Temizliği

 

Ankaranın Mamak ilçesinde, evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili oluşabilecek durumlarda sizlere bir telefon kadar uzağız. Bizimle iletişime geçmeniz halinde adresinize gelen ekibimiz öncelikle keşif yapıp, sizlerden detaylı bilgi almaktadır. Keşif işleminin ardından yapılacak işlem hakkında tüm detayları ile müşterilerini bilgilendirmektedir. Bu sayede müşterimiz yapılacak işlem hakkında bilgi sahibi olmaktadır.

 

Sizin de evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili bir sorun varsa bizlere ulaşabilir, destek alabilirsiniz. Tüm onarım hizmetlerimiz 1 yıl garantilidir.  Mobil Araçlarımızla Gün İçerisinde Servis

 

Ankara, İstanbul ve İzmir Genelinde,
Kırmadan Dökmeden Robot Cihazlarla Hizmet Vermekteyiz.
Tesisat da Öncü Marka “Mavi Ay Tesisat”
Sudan Sebepleri Dert Etmeyin, Biz Arayın…
Tel : 0532 656 80 39     Kurumsal : 0850 303 33 40