10 Yıllık TecrübeHızlı ve Garantili Servis

Nallıhan Tesisatçı

Nallıhan Su Tesisatçısı

 

Firmamız Ankara nın Nallıhan ilçesinde de hizmet vermektedir. Siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet veren firmamız aynı zamanda Avrupa dan getirdiği son teknoloji cihazlarla ekonomik ve profesyonel hizmetler de sunmaktadır. 20 mobil aracımızla Ankara nın tüm ilçelerinde de hizmet vermekteyiz. Alanında uzman kadrosu ve profesyonel ekipmanları ile su tesisat sektörüne yön veren firmamız hizmetlerini kırmadan dökmeden kısa sürede çözüm odaklı olarak vermektedir.

 

Nallıhan Lavabo Açma

 

10 yılı aşan tecrübesiyle Ankara genelinde başlıca su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, petek temizliği, kalebodur fayans döşemesi, sıfırdan su tesisatı çekme gibi hizmetleri veren firmamız ayrıca Nallıhan tıkanıklık açma, Nallıhan tıkalı lavabo açma, Nallıhan tıkalı tuvalet açma, Nallıhan tıkalı pimaş açma, Nallıhan tıkalı kanal açma, Nallıhan tıkalı gider açma, Nallıhan tıkalı klozet açma, Nallıhan tıkalı logar açma, Nallıhan tıkalı mutfak açma, Nallıhan su kaçağı tespiti, Nallıhan su kaçağı bulma, Nallıhan su tesisatçısı, Nallıhan tesisatçı, Nallıhan kalebodur ustası, Nallıhan fayans ustası, Nallıhan kalebodur döşeme ustası, Nallıhan fayans döşeme ustası, Nallıhan su tesisatı döşeme, Nallıhan tesisat ustası, Nallıhan boya ustası, Nallıhan boya badana ustası, Nallıhan badana ustası, gibi konularda da profesyonel çözümler sunmaktadır.

 

Nallıhan Petek Temizliği

 

Ankara nın Nallıhan ilçesinde, evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili oluşabilecek durumlarda sizlere bir telefon kadar uzağız. Bizimle iletişime geçmeniz halinde adresinize gelen ekibimiz öncelikle keşif yapıp, sizlerden detaylı bilgi almaktadır. Keşif işleminin ardından yapılacak işlem hakkında tüm detayları ile müşterilerini bilgilendirmektedir. Bu sayede müşterimiz yapılacak işlem hakkında bilgi sahibi olmaktadır.

 

Sizin de evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili bir sorun varsa bizlere ulaşabilir, destek alabilirsiniz. Tüm onarım hizmetlerimiz 1 yıl garantilidir.  Mobil Araçlarımızla Gün İçerisinde Servis

 

Ankara, İstanbul ve İzmir Genelinde,
Kırmadan Dökmeden Robot Cihazlarla Hizmet Vermekteyiz.
Tesisat da Öncü Marka “Mavi Ay Tesisat”
Sudan Sebepleri Dert Etmeyin, Biz Arayın…
Tel : 0532 656 80 39     Kurumsal : 0850 303 33 40