10 Yıllık TecrübeHızlı ve Garantili Servis

Polatlı Tesisatçı

Polatlı Su Tesisatçısı

 

Firmamız Ankara nın Polatlı ilçesinde de hizmet vermektedir. Siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet veren firmamız aynı zamanda Avrupa dan getirdiği son teknoloji cihazlarla ekonomik ve profesyonel hizmetler de sunmaktadır. 20 mobil aracımızla Ankara nın tüm ilçelerinde de hizmet vermekteyiz. Alanında uzman kadrosu ve profesyonel ekipmanları ile su tesisat sektörüne yön veren firmamız hizmetlerini kırmadan dökmeden kısa sürede çözüm odaklı olarak vermektedir.

 

Polatlı Lavabo Açma

 

10 yılı aşan tecrübesiyle Ankara genelinde başlıca su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, petek temizliği, kalebodur fayans döşemesi, sıfırdan su tesisatı çekme gibi hizmetleri veren firmamız ayrıca Polatlı tıkanıklık açma, Polatlı tıkalı lavabo açma, Polatlı tıkalı tuvalet açma, Polatlı tıkalı pimaş açma, Polatlı tıkalı kanal açma, Polatlı tıkalı gider açma, Polatlı tıkalı klozet açma, Polatlı tıkalı logar açma, Polatlı tıkalı mutfak açma, Polatlı su kaçağı tespiti, Polatlı su kaçağı bulma, Polatlı su tesisatçısı, Polatlı tesisatçı, Polatlı kalebodur ustası, Polatlı fayans ustası, Polatlı kalebodur döşeme ustası, Polatlı fayans döşeme ustası, Polatlı su tesisatı döşeme, Polatlı tesisat ustası, Polatlı boya ustası, Polatlı boya badana ustası, Polatlı badana ustası, gibi konularda da profesyonel çözümler sunmaktadır.

 

Polatlı Petek Temizliği

 

Ankara nın Polatlı ilçesinde, evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili oluşabilecek durumlarda sizlere bir telefon kadar uzağız. Bizimle iletişime geçmeniz halinde adresinize gelen ekibimiz öncelikle keşif yapıp, sizlerden detaylı bilgi almaktadır. Keşif işleminin ardından yapılacak işlem hakkında tüm detayları ile müşterilerini bilgilendirmektedir. Bu sayede müşterimiz yapılacak işlem hakkında bilgi sahibi olmaktadır.

 

Sizin de evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili bir sorun varsa bizlere ulaşabilir, destek alabilirsiniz. Tüm onarım hizmetlerimiz 1 yıl garantilidir.  Mobil Araçlarımızla Gün İçerisinde Servis

 

Ankara, İstanbul ve İzmir Genelinde,
Kırmadan Dökmeden Robot Cihazlarla Hizmet Vermekteyiz.
Tesisat da Öncü Marka “Mavi Ay Tesisat”
Sudan Sebepleri Dert Etmeyin, Biz Arayın…
Tel : 0532 656 80 39     Kurumsal : 0850 303 33 40