10 Yıllık TecrübeHızlı ve Garantili Servis

Şereflikoçhisar Tesisatçı

Şereflikoçhisar Su Tesisatçısı

 

Firmamız Ankara nın Şereflikoçhisar ilçesinde de hizmet vermektedir. Siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet veren firmamız aynı zamanda Avrupa dan getirdiği son teknoloji cihazlarla ekonomik ve profesyonel hizmetler de sunmaktadır. 20 mobil aracımızla Ankara nın tüm ilçelerinde de hizmet vermekteyiz. Alanında uzman kadrosu ve profesyonel ekipmanları ile su tesisat sektörüne yön veren firmamız hizmetlerini kırmadan dökmeden kısa sürede çözüm odaklı olarak vermektedir.

 

Şereflikoçhisar Lavabo Açma

 

10 yılı aşan tecrübesiyle Ankara genelinde başlıca su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, petek temizliği, kalebodur fayans döşemesi, sıfırdan su tesisatı çekme gibi hizmetleri veren firmamız ayrıca Şereflikoçhisar tıkanıklık açma, Şereflikoçhisar tıkalı lavabo açma, Şereflikoçhisar tıkalı tuvalet açma, Şereflikoçhisar tıkalı pimaş açma, Şereflikoçhisar tıkalı kanal açma, Şereflikoçhisar tıkalı gider açma, Şereflikoçhisar tıkalı klozet açma, Şereflikoçhisar tıkalı logar açma, Şereflikoçhisar tıkalı mutfak açma, Şereflikoçhisar su kaçağı tespiti, Şereflikoçhisar su kaçağı bulma, Şereflikoçhisar su tesisatçısı, Şereflikoçhisar tesisatçı, Şereflikoçhisar kalebodur ustası, Şereflikoçhisar fayans ustası, Şereflikoçhisar kalebodur döşeme ustası, Şereflikoçhisar fayans döşeme ustası, Şereflikoçhisar su tesisatı döşeme, Şereflikoçhisar tesisat ustası, Şereflikoçhisar boya ustası, Şereflikoçhisar boya badana ustası, Şereflikoçhisar badana ustası, gibi konularda da profesyonel çözümler sunmaktadır.

 

Şereflikoçhisar Petek Temizliği

 

Ankara nın Şereflikoçhisar ilçesinde, evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili oluşabilecek durumlarda sizlere bir telefon kadar uzağız. Bizimle iletişime geçmeniz halinde adresinize gelen ekibimiz öncelikle keşif yapıp, sizlerden detaylı bilgi almaktadır. Keşif işleminin ardından yapılacak işlem hakkında tüm detayları ile müşterilerini bilgilendirmektedir. Bu sayede müşterimiz yapılacak işlem hakkında bilgi sahibi olmaktadır.

 

Sizin de evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili bir sorun varsa bizlere ulaşabilir, destek alabilirsiniz. Tüm onarım hizmetlerimiz 1 yıl garantilidir.  Mobil Araçlarımızla Gün İçerisinde Servis

 

Ankara, İstanbul ve İzmir Genelinde,
Kırmadan Dökmeden Robot Cihazlarla Hizmet Vermekteyiz.
Tesisat da Öncü Marka “Mavi Ay Tesisat”
Sudan Sebepleri Dert Etmeyin, Biz Arayın…
Tel : 0532 656 80 39     Kurumsal : 0850 303 33 40