Mutfak, Banyo, Balkon vb. giderlerin tıkanması sonucu oluşan sorunlar evde veya ofisinizde her an her zaman beklenmedik zamanlarda başımıza gelmektedir. MaviAy Tesisat İzmir'de tüm ilçelerde sizlere alanında uzman kadrosu ile profesyonel hizmet sunmaktadır. Son teknoloji cihazlarla kırmadan dökmeden tıkanıklık açma hizmeti sunan firmamız 7/24 hizmet vermektedir. Hızlı, güvenli ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerine güler yüzlü hizmet sunmaktadır.

Farkında olmadan peçete, kağıt havlu, bez, bez parçası atıkları zamanla dirsek kısımlarında birikerek tıkanıklığa sebep olmaktadır. Zamanında müdahale de bulunmaması durumunda ve gerekli tedbirlerin alınmaması sonucu sorun daha da büyümektedir ve çıkarılamayacak hale gelebilmektedir. Sorun daha da büyümeden MaviAy Tesisat firmamızdan bilgi almanız önerilmektedir. Gerekli görülmesi durumunda ekibimiz yerinde keşif hizmeti vermektedir.

Sizde size en yakın olan MaviAy Tesisat servisinden kalitesinden faydalanın. Gerekli görülmesi durumunda tecrübeli ustalarımız keşif yapmaktadır. Tesisat arızalarınız yada sorunlarınız için hemen arayın hiçbir sorunu dert etmeyin, biz çözeriz. İletişim sayfamızda yer alan form üzerinden bizlere yazabilir yada direk arayabilirsiniz.

TIKLA ARA