MaviAy Tesisat, profesyonel ekip ve son teknoloji cihazlarla kırmadan dökmeden İzmir'de tüm ilçelerinde Tuvalet Açma hizmeti sunmaktadır. Her zaman müşteri odaklı çalışan MaviAy Tesisat uzman kadrosu, güler yüzlü hizmetiyle her zaman tercih edilen firmalardan olmuştur. Uzun yıllardır sektörün nabzını yoklayan firmamız kalite,fiyat ve hız üçlüsünde önde gelen isimlerden olmuştur.

Tuvalet tıkanıklığı evde veya ofiste her an herde her zaman başımıza gelebilecek tatsız can sıkıcı bir durum olabilir. Bu durumda 7/24 hizmet sunan firmamız sizlere anında hizmet vermektedir. Akla ilk gelen sorular şunlar;

Tuvalet açma servisini nerede bulucağım şimdi?
Hemen yakınınızdayız anında 7/24 hizmet veren firmamız hızlı bir şekilde servis çıkarmaktadır.

Tuvalet açma fiyatları ne olacak;
MaviAy Tesisat her zaman uygun fiyat politikasını uyguladığı ve müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğu için size uygun fiyata kaliteli hizmet hızlı bir şekilde sunmaktadır.

Kırmadan dökmeden tuvalet açma yapılır mı?
Son teknoloji cihazlarla ve alanında uzman tecrübeli ekibimiz sayesinde kırmadan dökmeden tuvalet açma hizmeti sunuyoruz.

Sizde size en yakın olan MaviAy Tesisat servisinden kalitesinden faydalanın. Gerekli görülmesi durumunda tecrübeli ustalarımız keşif yapmaktadır. Tesisat arızalarınız yada sorunlarınız için hemen arayın hiçbir sorunu dert etmeyin, biz çözeriz. İletişim sayfamızda yer alan form üzerinden bizlere yazabilir yada direk arayabilirsiniz.

TIKLA ARA