Özellikle ülkemizdeki bir çok büyük şehir gibi diğer şehirlerde de kentleşme sonucu büyüme yaşandığı için ve kontrolsüz büyüme sonucu kentleşme oranı düzensizdir, bu durumun sonucu olarak en büyük sorunlarından birisi de kanal ve kanalizasyon sorunlarıdır. Her tarafımız denizle kaplı olsa bile kanalizasyon tıkanmaları oldukça fazla yaşanmaktadır.

Evde veya ofiste Eviniz de oluşan genellikle fabrikalarda oluşan yağ atıkları vb atıkları için veya kanal tıkanmaları sonucu oluşan durumlarda MaviAy Tesisat Vidanjör hizmeti sunmaktadır. Hayati tehlike oluşturabilecek bir çok durumun yaşanmaması ve çevre temizliği için önemli bir konudur. Vidanjör hizmetleri alanında yapılan çalışmalar oldukça fazladır.

Sizde size en yakın olan MaviAy Tesisat servisinden kalitesinden faydalanın. Gerekli görülmesi durumunda tecrübeli ustalarımız keşif yapmaktadır. Tesisat arızalarınız yada sorunlarınız için hemen arayın hiçbir sorunu dert etmeyin, biz çözeriz. İletişim sayfamızda yer alan form üzerinden bizlere yazabilir yada direk arayabilirsiniz.

TIKLA ARA