10 Yıllık TecrübeHızlı ve Garantili Servis

Yenimahalle Tesisatçı

Yenimahalle Su Tesisatçısı

 

Firmamız Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde de hizmet vermektedir. Siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet veren firmamız aynı zamanda Avrupadan getirdiği son teknoloji cihazlarla ekonomik ve profesyonel hizmetler de sunmaktadır. 20 mobil aracımızla Ankaranın tüm ilçelerinde de hizmet vermekteyiz. Alanında uzman kadrosu ve profesyonel ekipmanları ile su tesisat sektörüne yön veren firmamız hizmetlerini kırmadan dökmeden kısa sürede çözüm odaklı olarak vermektedir.

 

Yenimahalle Lavabo Açma

 

10 yılı aşan tecrübesiyle Ankara genelinde başlıca su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, petek temizliği, kalebodur fayans döşemesi, sıfırdan su tesisatı çekme gibi hizmetleri veren firmamız ayrıca Yenimahalle tıkanıklık açma, Yenimahalle tıkalı lavabo açma, Yenimahalle tıkalı tuvalet açma, Yenimahalle tıkalı pimaş açma, Yenimahalle tıkalı kanal açma, Yenimahalle tıkalı gider açma, Yenimahalle tıkalı klozet açma, Yenimahalle tıkalı logar açma, Yenimahalle tıkalı mutfak açma, Yenimahalle su kaçağı tespiti, Yenimahalle su kaçağı bulma, Yenimahalle su tesisatçısı, Yenimahalle tesisatçı, Yenimahalle kalebodur ustası, Yenimahalle fayans ustası, Yenimahalle kalebodur döşeme ustası, Yenimahalle fayans döşeme ustası, Yenimahalle su tesisatı döşeme, Yenimahalle tesisat ustası, Yenimahalle boya ustası, Yenimahalle boya badana ustası, Yenimahalle badana ustası, gibi konularda da profesyonel çözümler sunmaktadır.

 

Yenimahalle Petek Temizliği

 

Yenimahalle ilçesinde, evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili oluşabilecek durumlarda sizlere bir telefon kadar uzağız. Bizimle iletişime geçmeniz halinde adresinize gelen ekibimiz öncelikle keşif yapıp, sizlerden detaylı bilgi almaktadır. Keşif işleminin ardından yapılacak işlem hakkında tüm detayları ile müşterilerini bilgilendirmektedir. Bu sayede müşterimiz yapılacak işlem hakkında bilgi sahibi olmaktadır.

 

Sizin de evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili bir sorun varsa bizlere ulaşabilir, destek alabilirsiniz. Tüm onarım hizmetlerimiz 1 yıl garantilidir.  Mobil Araçlarımızla Gün İçerisinde Servis

 

Ankara, İstanbul ve İzmir Genelinde,
Kırmadan Dökmeden Robot Cihazlarla Hizmet Vermekteyiz.
Tesisat da Öncü Marka “Mavi Ay Tesisat”
Sudan Sebepleri Dert Etmeyin, Biz Arayın…
Tel : 0532 656 80 39     Kurumsal : 0850 303 33 40