10 Yıllık TecrübeHızlı ve Garantili Servis

Yüzyıl Tesisatçı

Yüzyıl Su Tesisatçısı

 

Firmamız Ankara nın Yüzyıl ilçesinde de hizmet vermektedir. Siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet veren firmamız aynı zamanda Avrupa dan getirdiği son teknoloji cihazlarla ekonomik ve profesyonel hizmetler de sunmaktadır. 20 mobil aracımızla Ankara nın tüm ilçelerinde de hizmet vermekteyiz. Alanında uzman kadrosu ve profesyonel ekipmanları ile su tesisat sektörüne yön veren firmamız hizmetlerini kırmadan dökmeden kısa sürede çözüm odaklı olarak vermektedir.

 

Yüzyıl Lavabo Açma

 

10 yılı aşan tecrübesiyle Ankara genelinde başlıca su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, petek temizliği, kalebodur fayans döşemesi, sıfırdan su tesisatı çekme gibi hizmetleri veren firmamız ayrıca Yüzyıl tıkanıklık açma, Yüzyıl tıkalı lavabo açma, Yüzyıl tıkalı tuvalet açma, Yüzyıl tıkalı pimaş açma, Yüzyıl tıkalı kanal açma, Yüzyıl tıkalı gider açma, Yüzyıl tıkalı klozet açma, Yüzyıl tıkalı logar açma, Yüzyıl tıkalı mutfak açma, Yüzyıl su kaçağı tespiti, Yüzyıl su kaçağı bulma, Yüzyıl su tesisatçısı, Yüzyıl tesisatçı, Yüzyıl kalebodur ustası, Yüzyıl fayans ustası, Yüzyıl kalebodur döşeme ustası, Yüzyıl fayans döşeme ustası, Yüzyıl su tesisatı döşeme, Yüzyıl tesisat ustası, Yüzyıl boya ustası, Yüzyıl boya badana ustası, Yüzyıl badana ustası, gibi konularda da profesyonel çözümler sunmaktadır.

 

Yüzyıl Petek Temizliği

 

Ankara nın Yüzyıl ilçesinde, evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili oluşabilecek durumlarda sizlere bir telefon kadar uzağız. Bizimle iletişime geçmeniz halinde adresinize gelen ekibimiz öncelikle keşif yapıp, sizlerden detaylı bilgi almaktadır. Keşif işleminin ardından yapılacak işlem hakkında tüm detayları ile müşterilerini bilgilendirmektedir. Bu sayede müşterimiz yapılacak işlem hakkında bilgi sahibi olmaktadır.

 

Sizin de evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili bir sorun varsa bizlere ulaşabilir, destek alabilirsiniz. Tüm onarım hizmetlerimiz 1 yıl garantilidir.  Mobil Araçlarımızla Gün İçerisinde Servis

 

Ankara, İstanbul ve İzmir Genelinde,
Kırmadan Dökmeden Robot Cihazlarla Hizmet Vermekteyiz.
Tesisat da Öncü Marka “Mavi Ay Tesisat”
Sudan Sebepleri Dert Etmeyin, Biz Arayın…
Tel : 0532 656 80 39     Kurumsal : 0850 303 33 40