10 Yıllık TecrübeHızlı ve Garantili Servis

Adalar Su Tesisatçısı

Adalar Su Tesisatçısı: En iyi teknolojiye sahip cihazlar ve uzman ekiplerimizle Mavi Ay Tesisat olarak tüm tesisat sorunlarında, bakım ve onarım işlerinde hızlı, kaliteli, güvenli ve müşteri memnuniyeti en üst düzeyde olacak şekilde hizmet vermekteyiz.

10 yıllık tecrübemiz ile İstanbul’un tüm bölgelerinde hizmet veriyoruz. Adalar’da yaşayan vatandaşlarımız içinde hızlı ve garantili hizmetimiz bulunmaktadır. Adalar Tesisatçı denilince akla ilk gelen firmayız.
 


 

Mavi Ay Tesisat – Adalar Su Tesisatçısı

 

Evlerinizde ya da ofislerinizde kullanmakta olduğunuz klozet, lavabolar gibi yerlerde muslukların bozulması, giderlerin tıkanması, klozet iç aksamların bozulması gibi sorunlar ile karşı karşıya gelinmektedir. Bu sorunları çözmek için en iyi tesisat firması seçmeniz sizi hem hasar hem de maddi anlamda rahatlatır. Mavi Ay Tesisat firması olarak uzman ekipler ve son teknolojik ürünler ile size hizmet veriyoruz. Bizi tercih ederek en az masraf ve hasar ile bu problemlere çözüm bulmuş olursunuz. Mavi Ay su tesisat firmamızda yaptırmış olduğunuz tüm montaj ve tamirat işleri garantili olarak yapılmaktadır. İstanbul’da bulunan tüm ilçelere hizmet sağlanmaktadır.
 

Adalar Su Tesisatçısı
 

Adalar Su Kaçağı Tespiti

 

Yeni yöntemler sayesinde evlerinizde, ofislerinizde su borularından oluşan kaçakları tespit etmek kolaylaştı. Yaşadığınız kaçak su sorununu hızlı bir şekilde tespit etmek için iki farklı cihaz kullanılmaktadır. Kullanmakta olduğumuz sular basınçlı ve basınçsız su olmak üzere iki ayrılır. Eğer kullanmakta olduğumuz su basınçlı olup bir kaçak meydana gelirse kaçağın olduğu bölgeyi bulmak için hassas dinleme cihazları kullanılır, ama kullanmakta olduğumuz su basınçsız bir su ise termal kameralar kullanılır ve kaçak olan yer tespit edilir. Bu yöntemler ile birlikte hızlı ve gereksiz kırmalar olmadan su kaçağının onarımı gerçekleşir. Tüm işlemler firma garantisiyle gerçekleşmektedir. Yeni yöntem olan bu teknik sayesinde gereksiz kırmalara da son verilmiştir. Mavi Ay Tesisat olarak su kaçağı tespit etme konusunda bir numaralı firmalar arasında yer alıyoruz.
 

Adalar Kameralı Tıkanıklık Açma

 

Adalar Kameralı Tıkanıklık Açma
 

Su kaçağı tespitinde olduğu gibi tıkanıklık sorunlarında da kullanmak için kameralı robotlar geliştirilmiştir. Geliştirilen kameralı robotlar sayesinde tıkanıklık olan yer hızlı bir şekilde tespit edilmektedir. Kamera ile tespit edilen yerdeki tıkanıklığın boyutuna göre robota takılan kollar sayesinden sorun çözülmesi adına işlemler yapılır. Eğer yaşanan sorun robot ile çözülemeyecek kadar büyük ise tespit edilen alan kırılır ve dışarıdan müdahale ile sorun çözülür. Bu sistemin gelişmesiyle birlikte gereksiz sağı solu kırmalar en aza inmiştir.
 

Adalar Petek Temizleme

 

Mavi Ay Tesisat firmamızdan doğalgazın bina içi tesisatından daire içi tesisatına kadar yapılması gereken tüm işlemlerinden güvenli şekilde hizmet alabilirsiniz. Isınmak için kullanmakta olduğunuz kaloriferlerden ilk gün ki gibi verim almak istiyorsanız petek temizliğini yaptırmanız çok önemli. Eğer petek temizliği düşünüyorsanız özel makineler ile çift taraflı temizleme fırsatı ile firmamızı tercih edebilirsiniz.