10 Yıllık TecrübeHızlı ve Garantili Servis

Tıkanıklık Açma

 

 

Robotla Tıkanıklık Açma

 

Tıkanıklık açma servisi olarak hizmet veren firmamız, İstanbul geneline mobil servis araçlarımız ile kırma dökme olmadan robotla tıkanıklık açma ana başlığı altında tuvalet tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı, pimaş, logar, rögar, klozet, mutfak ve kanal tıkanıklığı açma hizmeti sunar. Firmamız başta Ankara olmak üzere, İzmir, İstanbul, ve Bursa da şubeleri bulunun kurumsal bir tesisat firmasıdır. Bizleri arayarak tıkanıklık sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

 

Tıkanan Tuvalet Nasıl Açılır ?

 

Tıkanan tuvaletlerin neden tıkandığını anlayabilmek için kameralı görüntüleme cihazları kullanırız, bu cihazlar sayesinde tıkanan tuvalet giderleri görüntülenir ve tıkanan nesnelerin boyutuna göre, robot cihazımız tıkalı olan alana müdahale etmektedir. Kırma ve dökme olmadan son derece gelişmiş teknoloji harikası cihazlarımız ile tuvalet tıkanıklık sorunlarını kısa sürede açıyoruz.

 

Tıkalı Boru Nasıl Açılır ?

 

Binalarda en sık yaşanan sorunların başında tesisat borularında meydana gelen tıkanıklıklar geliyor. Bu sorun hayatı tam anlamıyla kabusa çeviriyor. Yaşanan bu sıkıntıdan kurtulmanın en güvenli yolu da mobil su tesisatçısı firmamızdan hizmet almaktan geçiyor. Firmamız teknolojiyi yakından takip ederek en güvenli hizmeti sunuyor. Son teknoloji ile tasarlanan robot cihazlar ile yaşanan bütün sorunları kısa bir süre içinde ortadan kaldırıyoruz.

 

Tıkanıklık Açma Videosu

 

 

Tıkanan Lavabo Nasıl Açılır ?

 

Lavabo tıkanıklıkları, lavabolara atılan yağlı yemek artıkları, çay çöpleri gibi atıklardan tıkanır, son teknoloji robot cihazlar ile tıkalı olan lavaboları kolaylıkla açıyoruz, kameralı görüntüleme cihazlarımız ile de lavabo giderleriniz görüntülenerek olası farklı ne sorunlar var tespit edilir, tespit edilen tüm sorunları sizlere raporluyoruz.

 

Pimaş Tıkanıklığı Nasıl Açılır ?

 

Pimaş borularının tıkanıklığı için kayıt özellikli kameralı cihazlarımız ile pimaş borularının içini görüntüleriz, görüntüleme sonrasında pimaş hattınızı tıkayan maddeler tek tek görünerek hangi aparatla pimaş açma işlemi yapılacak kararı verilir, akabinde robot tıkanıklık açma cihazlarımız ile kısa sürede pimaşları açarız.

 

 

Kullandığımız Cihazlar !

 

 • Ridgid Kamera: Tıkanıklığı görüntülemek için kameralı görüntüleme cihazları kullanırız
 • Rothenberger R600: 30 farklı aparatı mevcut olan robot tıkanıklık açma cihazları kullanırız.
 • Dedektör: Uzun mesafeli boruların tıkanıklığını açmak için, sinyal bulucu cihazlar kullanırız.
 • Jet Yıkama Robotu: Tıkanan boru hattının temizliği için basınçlı su gönderme cihazı kullanırız.

 

Cihazlı Tıkanıklık Açma Servisi

 

Türkiye’nin lider tesisat firması mobil su tesisatçısı, yüzbinlerce mutlu müşterisi arasında katılmak için bizimle iletişim kurun, Ankara merkezli firmamız, İstanbul, İzmir, Bursa gibi metropol illlerde şubeleri bulunun lider tesisat firmasıdır. Firmamızı arayarak servis kaydı oluşturabilir, aynı gün içine arıza kaydı bırakabilirsiniz. Firmamızı aradığınızda İstanbul’un hangi ilçesinde olursanız olun tek fiyat politikası ile hizmet vermekteyiz, sizde profesyonel bir hizmet almak istiyorsanız mobil su tesisatçısı nı tercih edin.

 

 

Kanal Borusu Tıkanıklığı Açma

 

Suyu bir noktadan, başka bir noktaya iletmek için kullanılan kanalizasyon boruları, periyodik bakımlarının aksatılması sonucu tıkanmaya neden olur. Lavabonun taşması sonucu anlaşılan tıkanmalar, bazen basit yöntemler kullanılarak açılabilmektedir. Su hortumunu borunun içerine sokarak tıkanmayı açmayı deneyebilirsiniz. Bazı tıkanmalar zorlu olduğu için basit tekniklerin hiçbiri etkili olmaz. Böyle durumlarla karşılaştığınızda, tıkanıklık açma servisimizi arayarak acil hizmetimizden yaralanabilirsiniz.

Verdiğimiz hizmeti, kusursuz ve eksiksiz yapmaya çalışıyoruz. Mavi ay tesisat, sektörün en fazla makine kapasitesine sahip firmalardan biridir. Tuvalet borusu tıkanıklığını özel Rothenberger robotlar sayesinde, hiçbir yeri kırmadan açıyoruz. Tıkanıklığa sebep olan yabancı maddeler, robotun ucundaki parçalayıcı dişlerden kurtulamaz. Firmamız rögar yer tespiti yapmaktadır. Özel detektörlü kameralarla yapılan çalışmalarıyla rögar yer tespiti ve boru içerisindeki herhangi bir kırık çatlaklık gözle görülebilir.

 

 

Tıkanıklık Açma Firması

 

Borunun içerisini özel kanal görüntüleme kameralarıyla görüntüleyerek, tıkanık giderlere müdahale ediyoruz. Kameralı tıkanıklık açma firmasında ne arıyorsanız, hepsi bünyemizde mevcuttur. Endüstriyel alanlar için, geniş kapsamlı görüntü alan kayıt cihazlarımız da firmamızda mevcuttur. İstenildiği takdirde yapılan açma işlemi sırasında alınan görüntü müşteriye verilebilir. Teknolojiyi yakından takip eden firmamız, son sistem kanal açma makineleri ve kanal görüntüleme kameralarıyla siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için çalışıyor.

Kanal açma boru tıkanıklığı ve klozet tıkanıklıklarında birçok ev ve iş yerine hizmet veriyoruz. Servis ekibimiz, kaliteli hizmet için elinden gelen her şeyi yapmaktadır. Amacımız müşteriyle bir kere değil, birçok işte çalışmaktır. Lavabo borularındaki tıkanık ve banyo giderlerindeki tıkanıklığı görüntülü sistemler kullanılarak açılmaktadır.

Profesyonel tıkanıklık açma makineleri yardımıyla, tıkanan tüm giderlerinizi, banyo gideri, mutfak gideri, lavabo tıkanıklığını zahmetsizce açıyoruz. Size en modern ve kaliteli hizmeti vermek için çalışıyoruz. Ustalarımız sizin sorunlarınızı kendi sorunuymuş gibi düşünerek olaya müdahale ederler.

 

Müdahale Alanları

 

 • Lavabo tıkanıklığı açma
 • Mutfak tıkanıklığı açma
 • Banyo tıkanıklığı açma
 • Klozet tıkanıklığı açma
 • Pimaş tıkanıklığı açma
 • Gider tıkanıklığı açma
 • Kanalizasyon tıkanıklığı açma
 • Rogar tıkanıklığı açma
 • Evye tıkanıklığı açma
 • Boru tıkanıklığı açma
 • Tuvalet tıkanıklığı açma

 

Kameralı tıkanıklık açma servisi olarak hizmet veren Mavi ay tesisat, tüm su tesisatı arıza ve problemlerinizi garantili olarak çözüyor. Kamera görüntüsü alarak verdiğimiz tıkanıklık açma hizmeti sayesinde tadilat sorunları ortadan kalkıyor. Siz de size en yakın şubemize bir servis kaydı açtırarak gider tıkanıklıkları probleminizi en kolay şekilde hızlıca çözdürebilirsiniz.

 

Mobil Tesisatçı

 

Sizin de evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili bir sorun varsa bizlere ulaşabilir, destek alabilirsiniz. Tüm onarım hizmetlerimiz 1 yıl garantilidir.  Mobil araçlarımızla aynı gün içerisinde servis.

 

İstanbul, Ankara ve İzmir Genelinde,
Kırmadan Dökmeden Robot Cihazlarla Hizmet Vermekteyiz.


Tesisat da Öncü Marka “Mavi Ay Tesisat”


Sudan Sebepleri Dert Etmeyin, Bizi Arayın

Tel : 0532 165 5151
Kurumsal : 0850 304 4116