10 Yıllık TecrübeHızlı ve Garantili Servis

Hakkımızda

Mavi Ay Tesisat
Profesyonel Tesisat Çözümleri

 

Mavi ay tesisat olarak 10 yılı aşkın süredir siz değerli müşterilerimize kaliteli ve sorunsuz bir şekilde sıhhi tesisat hizmetleri vermekteyiz. Alanında uzman ekibimiz, profesyonel ekipmanlarımızla sizlere en kısa sürede ulaşıp, kaliteli hizmet sunmaktayız.

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan firmamız, 10 yılın getirdiği tecrübe ile evinizde veya ofisinizde oluşabilecek tesisat sorunlarına ekonomik ve profesyonel çözümler  sunmaktadır.

Evinizde veya ofisinizde oluşabilecek Su Kaçağı, Tuvalet Tıkanması, Lavabo Tıkanması, Pimaş Tıkanması yada kışın yüksek fatura sorunları getiren kirli ve ısınmayan petekler için petek temizliği hizmeti gibi tüm sorunlarda sizlere hızlı ve pratik çözümler sunmaktayız. Firmamız bünyesinde bulunan uzman ekibimiz ve profesyonel ekipmanlarımızla kırmadan dökmeden özel cihazlarımızla su kaçağı tespiti yapmaktadır.

Evinizde veya iş yerlerinizde oluşabilecek tüm tesisat sorunları için firmamızı arayabilirsiniz.

Firmamız, Avrupa’dan getirdiği son teknoloji cihazlarla, hiçbir fiyat farkı almadan, Ankara geneline, tüm ilçelere  mobil olarak 60 dakika’da hizmet vermektedir.

Firmamızdan hizmet almak zorunda değilsiniz aklınıza takılan tüm sorularınızı whatsapp üzerinden bizlere sorabilirsiniz.

Biz tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 

Ankara, İstanbul ve İzmir Genelinde,
Kırmadan Dökmeden Robot Cihazlarla Hizmet Vermekteyiz.
Tesisat da Öncü Marka “Mavi Ay Tesisat”
Sudan Sebepleri Dert Etmeyin, Biz Arayın…
Tel : 0532 656 80 39     Kurumsal : 0850 303 33 40