10 Yıllık TecrübeHızlı ve Garantili Servis

Arnavutköy Su Tesisatçısı

Arnavutköy Su Tesisatçısı: Evlerinizde, iş yerlerinizde yaşayabileceğiniz su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, petek temizliği, fayans döşeme gibi birçok su tesisatı hizmeti sunan Mavi Ay Tesisat firmamız ile tüm bu sorunlara çözüm bulabilirsiniz.

Mavi Ay Tesisat – Arnavutköy Su Tesisatçısı

Yaşayabileceğiniz tesisat sorunlarından biri olan su kaçağı problemini eskiden olduğu gibi bir yerleri kırarak çözmenize gerek kalmadı. Gelişen teknolojiyle birlikte bu sektörde iş yapan firmalar yeni çıkan elektronik cihazlarıyla birlikte yaşanan su kaçağı problemini gereksiz yere bir yerleri kırmadan çözüyor. Bizde Mavi Ay Tesisat olarak bu firmaların başında geliyoruz.

Su kaçaklarını bulmaya yarayan cihaz ise yüksek hassasiyetli olan elektronik dinleme cihazlarıdır. Bu dinleme cihazının kullanımı ile kaçak olan bölge kolay bir şekilde tespit edilmektedir. Genellikle bu cihaz basınçlı olan sular kullanılırken basınçlı olmayan sularda ise termal kamera sistemi kullanılmaktadır. Gelişen yöntemler sayesinde gereksiz yere bir yerleri kırma ekstra masraf yaratma devri kalmadı.

Arnavutköy Tıkanıklık Açma

Borularınızda yaşanan tıkanıklığı hızlı ve kolay bir şekilde açılması için artık tesisatçılar kameralı robotlar kullanmaya başladı. Bu yeni yöntem ile birlikte bir yerleri gereksiz kırmadan ve maddi açıdan gereksiz masraf çıkarmaya son verdi. Hızlı ve güvenilir bir şekilde tıkanıklığı açıp tamir işlemi yapılmaktadır. Bu işlem de ilk önce tıkanıklığın yerini ve şeklini kamera ile tespit ediyoruz. Daha sonra robot kullanarak tıkanıklığı açıyoruz.

Mavi Ay Tesisat firması olarak yaşayabileceğiz her türlü tesisat sorununu çözmek adına hızlı, uzman ekipler ile birlikte güvenilir bir şekilde İstanbul bölgesindeki tüm semtlere hizmet sağlamaktayız.

Arnavutköy Petek Temizleme

Evlerimizde kullanmış olduğunuz kalorifer, kombi veya doğalgazların temizlik, bakım ve montaj işlerini uzman ekibe sahip olan Mavi Ay Tesisat firmamıza hızlı ve güvenli bir şekilde yaptırabilirsiniz.

Mavi Ay Tesisat firmamıza 0532 165 51 51 nolu telefonlar üzerinden ulaşabilirsiniz.