10 Yıllık TecrübeHızlı ve Garantili Servis

Ataşehir Su Tesisatçısı

Ataşehir Su Tesisatçısı işi yapan Mavi Ay Tesisat firmamız 7/24 hizmet vermektedir. Ataşehir çevresinde tesisat konusunda dürüst, hızlı ve güvenilir bir su tesisatçısı ihtiyacınız olursa mutlaka bize ulaşın. 10 yıla sahip tecrübemiz ile sizlere garantili hizmet sunuyoruz.

Mavi Ay Tesisat – Ataşehir Su Tesisatçısı

Mavi Ay Tesisat olarak Ataşehir çevresinde temiz su tesisatı, pis su tesisatı, doğalgaz tesisatı, kalorifer ve petek temizliği, lavabo açma, su kaçağı tespiti, banyo ve tuvalet tıkanıklığı giderme, fayans döşeme, tüm sıhhi tesisat bakımı, petek temizleme, petek temizliği, petek yıkama, cihazla su kaçağı bulma gibi tesisat arızalarında hizmet vermekteyiz.

Ataşehir Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Ataşehir cihazla su kaçağı tespiti hizmetiniz özel teknolojik makineler ile sağlanmaktadır. Su kaçağı tespiti için çok iyi neticeler veren hassas elektronik dinleme cihazları kullanırız. Bu yöntemle kaçağın oluştuğu noktayı kaçak noktasından gelen sesi arayıp sesin en kuvvetli çıktığı noktayı tespit ederek tamire başlarız. Böylece gereksiz işlemler yapılmadan etrafı kırıp dökmeden en hızlı şekilde, noktasal su kaçağı tespiti yapılmış ve tamir edilmiş olur. Cihazla su kaçağı tespiti Mavi Ay Tesisat firmamız ile her zamankinden çok daha hızlı sonuçlanıyor. En az hasar ile tamirat ve onarım imkanı sunmaktayız.

Ataşehir Kameralı Tıkanıklık Açma

Mavi Ay Tesisat olarak hassas kameralı uzaktan kumandalı robotlar kullanarak tıkanıklık açma hizmetini veriyoruz. Firmamız, tıkanıklık açma işlemlerini kamera kullanarak yaptığından gereksiz işlemler yapmadan etrafı kırıp dökmeden tamiratı en hızlı şekilde yapar. Kameralı tıkanıklık açma hizmeti Mavi Ay Tesisat firmamız ile her zamankinden çok daha hızlı başarıya ulaşıyor.

Ataşehir Petek Temizleme

Çift yönlü petek temizleme hizmeti ile doğalgaz kalorifer tesisatınızın ilk kurulup çalıştırıldığı günlerde olduğu gibi iyi ısıtmasını sağlar. Firmamız, petek temizleme işlemlerini özel yıkama makineleriyle çift yönlü olarak yapar. Basınçlı ve ilaçlı suyla petek yıkama hizmeti gerçekleştirilir.

Ataşehir Su Tesisatçısı işi yapan Mavi Ay Tesisat firmamız İstanbul dahilinde tüm semtlere 7/24 su tesisat hizmetleri vermektedir. Tesisat konusunda dürüst, hızlı ve profesyonel bir su tesisatçısı arıyorsanız kalıcı çözümler için bizi arayabilirsiniz.

Mavi Ay Tesisat firmamıza ulaşmanız için telefon numaramız: 0532 165 51 51. Bir telefon kadar size uzağız.