10 Yıllık TecrübeHızlı ve Garantili Servis

Avcılar Su Tesisatçısı

Avcılar Su Tesisatçısı: Eskiden tesisat işleri hem maddi açıdan zorlanmanıza hem de temizlik açısından uğraşmanıza yol açan sıkıntılardan biriydi. Şimdi gelişen teknolojiyle birlikte tesisat işlerinde kullanılan malzemeler de gelişti ve bu işe özel cihazlar geliştirildi. Eskiden bir tesisat işinin tamamen çözülebilmesi için gerekli gereksiz her yer kırılırdı şu zamanda ise bu iş için özel cihazların çıkmasıyla birlikte sorun nerde ise tespit ediliyor ve boş yere kırılacak yerler kırılmıyor. Bu da ekstra masrafın ve gereksiz kirlenmenin önüne geçiyor.
 

Mavi Ay Tesisat olarak son teknolojik ürünleri kullanarak sizlere garantili hizmetler sunuyoruz. İstanbul Avcılar tesisat işleriniz için bizlere ulaşabilirsiniz.
 


 

Mavi Ay – Avcılar Su Tesisatçısı

 

Tesisat işi anlamında birçok iş vardır. Bu işler su tesisatı, çamaşır makinesi bağlantısı, doğalgaz tesisatı, kombi montajı, klozet tamiri, bulaşık makinesi bağlantısı, lavabo ve musluk değiştirme, su sayacı ekleme ve tıkanıklık açma gibi işlerdir. Mavi Ay Tesisat olarak 10 yılık tecrübeye sahibiz ve tesisat işleri konusunda bir telefon uzağınız kadar size yakınız.

Avcılar su tesisatçısı olarak sunduğumuz hizmetleri açmak gerekirse;
 

Avcılar Su Tesisatçısı
 

Avcılar Tıkanıklık Açma

 

Suların gitmesi için kullanılan kanallarda zaman zaman tıkanıklıklar meydana gelmektedir. Bu tıkanıkları çözmek için ise artık kameralı robotlar kullanılmaktadır. Su kaçağını tespit etmede olduğu gibi tıkanıklık açmada da teknoloji devreye girmiş durumda. Geliştirilen kameralı robot sayesinde tıkanıklığın oluştuğu bölge ve şekli kamera ile tespit edilmektedir. Daha sonra tıkanıklığın büyüklüğüne göre işlem robotla ya da dışardan yapılarak çözüme kavuşturuluyor. Geliştirilen kameralı robot sayesinde yaşanan tıkanıklık sorunları hızlı ve gereksiz masraflar yaratmadan çözülüyor. Firma olarak kameralı robotlar ile sizlere hizmetimizi sunuyoruz.
 

Avcılar Tıkanıklık Açma
 

Avcılar Su Kaçağı Tespiti

 

Gelişen teknoloji sayesinde yaşanan su kaçaklarını bulmak daha kolay bir hal aldı. Eskiden bir su kaçağını bulmak için sağı solu gereksiz kırmak zorunda olurduk. Şimdi teknoloji sayesinde geliştirilen cihazlar ile temiz ve masrafsız bir şekilde bu işler gerçekleşmektedir. Kaçağın olduğu bölümü bulmak için yüksek hassasiyetli elektronik dinleme cihazları ve termal kameralar kullanılmaktadır. Bu iki cihaz birbirinden farklı olarak kullanılan cihazlardır. Eğer su kaçağının bulunduğu bölge de su basınç içeren su ise yüksek hassasiyetli elektronik dinleme cihazı kullanılır. Ama su kaçağının olduğu bölgede basınç içermeyen su var ise bulmak için termal kameralar kullanılır. Bu cihazlar ile hasarlı bölge tespit edilir ve az masraf ve gereksiz kırmalar olmadan onarımı gerçekleştirilir. Su kaçağı tespiti ve onarımı için Avcılar tesisatçı bölgesinden bizlere ulaşabilirsiniz.
 

Avcılar Petek Temizleme

 

Yeni yapılan apartmanlarda, evlerde ısınma sistemleri değişmekte. Artık apartmanlarda, evlerde doğalgaz, kombi, kalorifer petekleri gibi sistemler kullanılmaktadır. Bu sistemlerin temizlenmesi, montajı ya da bakımını güvenilir, hızlı ve kaliteli bir şekilde yaptırmanız güvenliğiniz ve sağlığınız için önemlidir. Mavi Ay Tesisat olarak bu konuda sizlere hızlı ve garantili hizmet sunmaktayız.