10 Yıllık TecrübeHızlı ve Garantili Servis

Bağcılar Su Tesisatçısı

Bağcılar Su Tesisatçısı: Uzman ekiplerimiz ve tüm tesisat işlerine uygun en iyi teknolojiye sahip cihazlarımız ile tıkalı boru açma, lavabo tıkanıklığı açma, tuvalet tıkanıklığı açma, su kaçağı tespiti ve onarımı, musluk değişimi, petek temizleme ve fayans döşeme gibi tüm tesisat işlerinde temizlik, bakım ve montaj işlerinizi hızlı ve en iyi kalitede garantili olarak yapıyoruz.

 

Bağcılar Tesisatçısı

 

Mavi Ay Tesisat – Bağcılar Su Tesisatçısı

 

Evlerimizde ya da apartmanlarımız da temiz suyun gelmesini ve kirli suyun giderlere akmasını sağlayan boru sisteminde sağlığımız açısından en iyi kalitede boruları kullanmak gerekmektedir. Mavi Ay Tesisat firması olarak tesisat bağlantılarınızın değişiminde uzman ekiplerimiz sayesinde en iyi işçilik ile birlikte sağlınız açısından önemli olan kaliteli borular kullanmaktayız. Bu sistemin doğru bir şekilde yapılması da çok önemlidir. Yanlış şekilde yapılması su kaçağı problemi yaşamanıza neden olabilir. Böyle bir sorunla karşı karşıya kalmamak için işlerinizi işinde ustalaşmış uzman kişilere yaptırmaya dikkat etmelisiniz.

 

Bağcılar Tıkanıklık Açma

 

Tıkanıklık problemi en çok rastlayabileceğimiz tesisat sorunlarının başında gelmektedir. Kullanmış olduğunuz lavabo, evyelerin giderlerine dökmüş olduğumuz yağlar ya da giderlere tıkanıklığı oluşmasına neden olacak malzemelerin atılmasıyla tıkanıklık meydana gelir. Böyle bir durumla karşılaşmamanız adına giderlerin olduğu yerlere tıkanmaya sebep olacak maddeleri atmamalıyız. Yaşayacağınız tüm tıkanıklık sorunlarında Mavi Ay Tesisat ekibimizi çağırarak gereksiz sağı solu kırma olmadan kullanmakta olduğumuz kameralı cihazlar ile tıkanıklık yeri tespit edilip en hızlı şekilde tıkanıklık çözülmektedir. Yapılacak tüm işlemler en makul fiyat ve uzman ekiplerimiz tarafından sağlanmaktadır. Sizlerde kameralı tıkanık açma yöntemiyle tıkanıklık sorunlarınızı hızlı ve basit bir şekilde gereksiz tadilat olmadan açtırmak istiyorsanız firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

 

Bağcılar Su Tesisatçısı

 

Bağcılar Su Kaçağı Tespiti

 

Mavi Ay Tesisat firması olarak müşterilerimizin her zaman memnun kalması için çaba göstermekteyiz. Su kaçağı sorunları her zaman sağı solu kırma, etrafı kirletme ve ekstra masraf çıkarma işleri olarak görülmektedir. Ama Mavi Ay Tesisat olarak gelişen teknolojiyi işlerimizde en iyi şekilde kullanarak böyle sorunlar çıkarmadan su kaçağı tespiti hizmeti sağlıyoruz. Teknoloji sayesinde iki farklı cihaz kullanımı yapmaktayız. Basınçlı su ve basınçsız sular için ayrı ayrı bu sistemi kullanmaktayız. Kullanmakta olduğumuz bu cihazlar sayesinde gereksiz sağı solu kırma olmadan en hızlı şekilde su kaçağının olduğu yeri tespit ediyoruz. Basınçlı sular için hassas dinleme cihazları, basınç olmayan su için termal kameralar kullanmaktayız. Kaçak tespit edildiği an uzman ekiplerimiz hızlı bir şekilde müdahale ederek sorunu çözmektedirler.