10 Yıllık TecrübeHızlı ve Garantili Servis

Bahçelievler Su Tesisatçısı

Bahçelievler su tesisatçısı Mavi Ay Tesisat olarak bölgenin tümüne 7 gün 24 saat kesintisiz olarak hizmet vermekteyiz.

 

Mavi Ay Tesisat – Bahçelievler Su Tesisatçısı

 

Bu hizmetler arasında cihazla su kaçağı tespiti, kameralı tıkanıklık açma, petek temizliği gibi su tesisatı hizmetlerimiz bulunmaktadır. Bahçelievler bölgesinde su tesisatçısı arıyorsanız doğru adres Mavi Ay Tesisat. Profesyonel ellerden, tesisat, tamirat ve montaj hizmeti alabilmek için bizi arayabilirsiniz. Bölgedeki müşterilerimize sorunsuz su tesisatı hizmeti sağlamaktayız.

 

Bahçelievler Su Tesisatçısı

 

Bahçelievler Su Kaçağı Bulma

 

Mavi Ay Tesisat olarak Su Kaçağı Bulma servisimiz ve hizmetimiz bulunmaktadır. Bu servis müşterilerimize 7/24 hizmet vermektedir. Tecrübeli personellerimiz ile Mavi Ay Tesisat, evinizdeki su kaçağını hızlı bir şekilde bulmaktadır. Firmamız, su kaçağı bulma işlemini teknolojik cihazlar ile yapmaktadır. Kullanmış olduğumuz termal kamera ve hassas dinleme cihazları ile bu hizmeti sağlamaktayız. Suyun sahip olduğu basınca göre iki farklı cihaz ile hizmet veriyoruz. Mavi Ay Tesisat olarak su kaçağı sorununu en hızlı ve masrafsız şekilde çözmekteyiz.

 

Bahçelievler Su Kaçağı Tespiti

 

Su kaçağı sorunu maalesef herkesin başına gelebilecek tesisat sorunlarından biridir. Bu sorunu bulmak ve çözmek eskiden zor ve çok zahmetli bir iş olsa da teknolojinin gelişmesi sonucu daha basit bir hal aldı. Daha önce su kaçağı bulabilmek adına gerekli gereksiz her yer kırılırdı. Şimdi ise suyun basınçlı ya da basınçsız olması durumunda kaçağı bulabilmek adına kullanılan cihazlar bulunmaktadır. Basınçlı su kaçağını bulabilmek için hassas dinleme cihazlarını kullanırken, basınçsız su kaçağının olduğu bölgeyi bulabilmek için termal kameralar kullanmaktayız. Gelişen teknoloji sayesinde su kaçakları daha az masraf ve gereksiz çalışmalar yapmadan hızlı bir şekilde çözüyoruz.

Mavi Ay Tesisat olarak su kaçağı tespiti için ilk olarak güvenilirliği kanıtlanmış olan hassas elektronik dinleme cihazları kullanırız. Bu yöntemle kaçağın oluştuğu nokta kolayca tespit edilir. Böylece gereksiz işlemler yapılmadan etrafı kırıp dökmeden en hızlı şekilde, noktasal su kaçağı tespiti yapılmış ve tamir edilmiş olur. Termal kameralar ile de su kaçağı tespiti yapılmaktadır. Mavi Ay Tesisat ile her zamankinden çok daha hızlı şekilde sorunlarınızı halledebilirsiniz.

 

Bahçelievler Tesisatçısı

 

Bahçelievler Kameralı Tıkanıklık Açma

 

Bahçelievler bölgesinde hizmet veren Mavi Ay Tesisat ile evinizde yaşadığınız tıkanıklık problemlerini kolayca çözüme kavuşturabilirsiniz. Mavi Ay Tesisat ile bu sorunlardan kurtulmak çok kolay. Mavi Ay Tesisat olarak kameralı robotlar kullanarak müşterilerimize en hızlı ve masrafsız tıkanıklık açma hizmetini veriyoruz.

 

Bahçelievler Petek Temizleme

 

Mavi Ay Tesisat olarak petek temizleme hizmeti ile doğalgaz kalorifer tesisatınızın ilk günkü gibi çalışmasını sağlarız. Temizleme işlemlerini özel makineler ile sağlamaktayız. Böylece etrafa zarar vermeden kusursuz olarak işlemleri sonlandırmış oluyoruz.