10 Yıllık TecrübeHızlı ve Garantili Servis

Bakırköy Su Tesisatçısı

Bakırköy Su Tesisatçısı: Mavi Ay Tesisat olarak Bakırköy ve İstanbul’un tüm semtlerinde 7 gün 24 saat su tesisatı hizmeti vermekteyiz. 10 yıllık bilgi ve birikimle hızlı, garantili hizmetler sunuyoruz.

 

Mavi Ay Tesisat – Bakırköy Su Tesisatçısı

 

Tuvalet tıkanıklığı açma, su kaçağı tespiti, gider tıkanıklığı açma, petek temizleme, fayans döşeme gibi sıhhi tesisat hizmeti vermekteyiz. Kaliteli personel kadromuzla Mavi Ay Tesisat olarak tesisat arızaları ile alakalı musluk tamiratı gibi karşılaşacağınız tüm sorunları anında hızlı ve kesin çözümlere kavuşturuyoruz. Evinizdeki veya iş yerinizdeki su kaçaklarını noktasal olarak etrafı kırıp dökmeden bulan firmamız çalışanları müşterilerinin sorunlarını hızlı ve az maliyetli şekilde çözüme kavuşturmaktadır.

 

Bakırköy Su Kaçağı Tespiti

 

Bakırköy Tıkanıklık Açma

 

Yaşadığınız tıkanıklık problemlerini Mavi Ay Tesisat firmamız ile kolayca çözüme kavuşturabilirsiniz. Mavi Ay Tesisatı tercih eden müşterilerimiz gider tıkanıklığı açma, klozet tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma ve kanal tıkanıklığı açma gibi sorunlarını alacakları hizmet ile rahatça çözmektedirler. Sizde bizi tercih edip bu sorunlardan kurtulabilirsiniz. Teknolojik yöntemler ile hizmet vermekteyiz. Kanal tıkanıklığı ve klozet tıkanıklığı gibi zorluk çıkaran tıkanıklıkları kameralı robotlar kullanarak kolayca açıyoruz. Hizmet sırasında etrafımıza zarar vermeden temiz çalışarak en uygun maliyetler ile tıkanıklık açma hizmetini sizlere sağlıyoruz.

 

Bakırköy Su Kaçağı Tespiti

 

Bakırköy bölgesinde tesisat denilince ilk akla gelen firma Mavi Ay Tesisat olarak müşterilerimize teşekkür ediyoruz. Sunduğumuz kaliteli, hızlı ve garantili hizmet karşılığında bizleri bu noktaya getirip çevrenize tavsiye ettiğiniz için tekrar teşekkür ederiz. Su kaçağı tespit işini profesyonel kadromuz ile hızlı ve garantili şekilde çözmekteyiz. Mavi Ay Tesisat olarak son teknoloji cihazlar ile hizmet veriyoruz. Böylece eski yöntemlerin günümüzde kullanılmasına gerek kalmıyor. Çünkü eski usul yöntemler genellikle kırarak bulma yöntemleridir ve bu yöntemler çok masraflıdır. Karşılaşacağınız tüm bu sorunlar göze alındığında son teknoloji cihazlar ile yapılan tadilatların tüm eski yöntemlerden daha yararlı olduğu ortadadır. Mavi Ay Tesisat olarak bizde bunun önemine vararak son teknoloji kameralı sistemler ve dinleme cihazları ile hizmet veriyoruz.

 

Bakırköy Petek Temizleme

 

Bakırköy Petek Temizleme

 

Bakırköy su tesisatçısı Mavi Ay Tesisat olarak verdiğimiz petek temizleme hizmeti ile peteklerinizin ilk günkü performansını yakalamasını sağlıyoruz. Petek temizleme hizmeti doğalgaz kalorifer tesisatınızın iyi ısıtması için gereklidir. Mavi Ay Tesisat çalışanlarımız kirlenmiş veya tıkanmış peteklerinizi basınçlı ve ilaçlı suyla çift yönlü şekilde temizlerler. Eğer kirlenmiş peteklerinizi temizletmezseniz petekleriniz iyi ısınmaz ve doğalgaz faturanız her geçen gün daha da yüksek gelir. En uygun, hızlı ve garantili işler için bizi arayabilirsiniz.