10 Yıllık TecrübeHızlı ve Garantili Servis

Başakşehir Su Tesisatçısı

Başakşehir Su Tesisatçısı: Mavi Ay Tesisat olarak sıhhi tesisat ve tadilat hizmetleri veren güvenilir bir firmayız. Başakşehir bölgesinde hizmet veren firmamız tıkanıklık açma, su kaçağı tespiti, petek temizleme, tıkalı lavabo açma, musluk tamiri, fayans döşeme gibi ihtiyaç duyulan tüm tesisat tadilat hizmetlerini müşterilerimize sunmaktayız. Tesisat konusunda hızlı, güvenilir ve profesyonel bir su tesisatçısı arıyorsanız Mavi Ay Tesisat firmamız su tesisatçısı ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.
 


 

Mavi Ay Tesisat – Başakşehir Su Tesisatçısı

 

Evlerimizde bulunan musluklar, eviyeler, klozetler ve lavabolar gibi yerler muslukların bozulması, giderlerin tıkanması, klozet iç aksamlarının bozulması gibi sorunlar ile karşı karşıya kalabilir. Tüm bu sorunları çözmek içinde en iyi tesisat firmasını seçmeniz en az masraf ve en az hasar ile bu sorunları çözmeniz anlamına gelmektedir. Uzman ekiplerimiz ve son teknoloji cihazlarımız ile Mavi Ay Tesisat olarak sorunlarınızı en az masraf ve hasar ile çözmekteyiz. Müşterilerimize hizmet verirken kamera, bilgisayar ve kameralı robotlar gibi teknolojik aletler kullanmaktayız. Bu cihazlar tadilatın daha hızlı ve masrafsız olmasını sağlar. Mavi Ay Tesisat firmamız ile yaptırmış olduğunuz tüm montaj ve tadilat işleri garantili olarak yapılmaktadır.
 

Başakşehir Su Tesisatçısı
 

Başakşehir Su Kaçağı Tespiti

 

Su kaçağı bulma konusunda uzman ekiplerimiz sahada görev almaktadır. Su kaçağı için günün her saatinde hazır bekleyen uzman ekiplerimiz, sizden gelecek su kaçağı ihbarını aldıkları an harekete geçerler. Kısa zamanda adresinize ulaşarak en etkili çözümü sunarlar. Mavi Ay Tesisat firması olarak son teknolojik cihazlarla sizlere hizmet vermekteyiz. Firmamız, su kaçağı hizmetini kullanmış olduğu termal kamera ve hassas dinleme cihazları ile yerine getirmektedir. Suyun sahip olduğu basınca göre iki farklı cihaz ile hizmet veren Mavi Ay Tesisat ekibimiz su kaçağı sorununu en hızlı ve masrafsız şekilde çözmektedir.

 

Başakşehir Su Kaçağı Tespiti

 

Başakşehir Tıkanıklık Açma

 

Başakşehir su tesisatçısı Mavi Ay Tesisat su kaçağı bulmada olduğu gibi tıkanıklık sorunları için de kameralı robotlar kullanmaktadır. Geliştirilen kameralı robotlar sayesinde tıkanıklık olan yer hızlı bir şekilde tespit edilmektedir. Kamera ile tespit edilen yerdeki tıkanıklığın boyutuna göre robota takılan kollar sayesinde sorun çözülmesi adına işlemler yapılır. Eğer yaşanan sorun robot ile çözülemeyecek kadar büyük ise tespit edilen alan kırılır ve dışarıdan müdahale ile sorun çözülür. Bu sistemin gelişmesiyle birlikte evin gereksiz yere kırılıp dökülmesi en aza inmiştir. Tıkanıklık işlerinde en son model araçlarla çalışan firmamız, müşterilerimize kısa zamanda etkili çözümler sunmaktadır.

Mavi Ay Tesisat olarak robot cihaz, kamera ve uzman kadromuz ile tesisat sorunlarını kırmadan, zarar vermeden en kısa zamanda çözer. Firmamızı tercih ederseniz hem hızlı hem de bütçenizi çok zorlamayacak fiyatlarla tıkanıklık probleminize son verebilirsiniz. Mavi Ay Tesisat değerli müşterilerine 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.