10 Yıllık TecrübeHızlı ve Garantili Servis

Bayrampaşa Su Tesisatçısı

Bayrampaşa Su Tesisatçısı: Mavi Ay Tesisat firmamızı tercih ederek yeni yaptıracağınız evlere temiz suyun gelmesini, pis suyun gitmesini sağlayan sıhhi tesisat sistemini uzman ekiplerimize tarafından kalite bir şekilde uygun rakamlara yaptırabilirsiniz.

 

Mavi Ay Tesisat – Bayrampaşa Su Tesisatçısı

 

Bayrampaşa tesisatçısı Mavi Ay Tesisat firmamız yeni boru döşemeyle birlikte eskimiş boru sisteminin de değişimini sağlamaktadır. Yapılması gereken tüm işlemlerde en iyi kaliteye sahip malzemeler kullanılmaktadır. Su tesisatı alanındaki tüm hizmetlerimizi uzman kadromuz ve teknolojik ürünler ile sağlamaktayız.

Bayrampaşa Su Kaçağı Tespiti

 

Günümüzde birçok evde, apartmanlarda malzemelerin kalitesiz kullanımı ve yanlış boru döşemesinden kaynaklı su kaçakları meydana gelmektedir. Evinizde ya da yaşadığını apartmanda su kaçağının olduğunu anlamanız çok kolay. Duvarlarda oluşabilecek nemlenme ve küflenme, içeride bulunan havanın kötü kokması, yüksek miktarda su faturası, parke veya seramiklerin kabarması sararması gibi sorunları gözlerseniz bilin ki su kaçağı problemi yaşıyorsunuz. Böyle durumlar ile karşı karşıya kaldığınız an hızlı ve pratik çözüm için Mavi Ay Tesisat firmamızı tercih edebilirsiniz. Firmamız oluşan su kaçaklarını hızlı şekilde tespit edebilmek adına modern teknolojiye ait makineler kullanmaktadır. Kullanılan makineler sayesinde su kaçağını tespit etmek için gereksiz kırmalara yer yoktur. Makine sayesinde su kaçağının meydana geldiği bölge nokta atışıyla bulunmaktadır. Bulunan kaçak bölgesi en hızlı şekilde onarımı yapılarak çözüme kavuşturulmaktadır. Su kaçağı tespiti ve onarımı için bizi arayabilirsiniz.

Kullanılan bu yeni yöntem sayesinde ekstra masraf oluşturacak tadilatlar yapılmamaktadır. Tüm işlemler firma garantisi altında yerine getirilmektedir.

Bayrampaşa Tıkanıklık Açma

 

Evlerimizde temiz su kaynağının gelmesini sağlayan boru sisteminin önemi kadar kirli suyun gitmesini sağlayan boru sisteminin de sağlam olmasında dikkat etmek çok önemli. Gider sisteminin iyi olmaması tıkanıklık sorunu yaşamamıza neden olmaktadır. Bu oluşan sorunda başımıza çok dertler açabilmektedir. Pis koku çıkması, kirli suyun gitmeyip taşması gibi kötü sonuçlar yaratmaktadır. Eğer böyle bir durumla karşı karşıya kalmak istemiyorsanız gider boru sisteminizi doğru şekilde kalite malzemeler ile döşeyip tıkanıklık yaratabilecek maddeleri lavabolarımıza atmamalıyız.

Eğer tıkanıklık sorunu yaşarsanız modern teknolojiye sahip kameralı robot kullanımı ile tıkanıklık sorunlarını güven ile en hızlı şekilde gereksiz kırmalar, tadilat işlemleri olmadan Mavi Ay Tesisat firmamızı tercih ederek çözebilirsiniz.

Mavi Ay Tesisat firmamız öncelikle kendini tercih eden müşterilerini her zaman güler yüzle karşılamaktadır. Bünyemizde çalışan tüm kişiler bu işlerde eğitim almış usta kişilerdir. Firmamız işlerini daha iyi yapabilmek ve müşterilerimize daha iyi hizmet sağlamak için yeni yöntemler olan modern teknolojiye sahip cihazlar kullanmaktadır. Tüm işlerimizi güvenceli ve temiz bir şekilde yerine getirmekteyiz.