10 Yıllık TecrübeHızlı ve Garantili Servis

Beşiktaş Su Tesisatçısı

Beşiktaş Su Tesisatçısı: Su tesisat arızalarında uzman ekip ve tüm tesisat arızalarına en iyi kalitede malzeme kullanan Mavi Ay Tesisat firmamızı tercih ederek en az masraf ile çözüm bulabilirsiniz. Firmamız kullanmakta olduğu en son teknolojiye sahip cihazları sayesinde hızlı ve kaliteli bir şekilde sorunları gidermektedir.

 

Mavi Ay Tesisat – Beşiktaş Su Tesisatçısı

 

Beşiktaş olmak üzere İstanbul’un tüm ilçelerine tesisat hizmeti sağlamaktayız. İstanbul şehrine genel olarak baktığımızda binaların çoğunun eski olduğunu görebiliriz. Binaların eski olması tesisat sistemlerinde bulunan boruların kullanım ömrünün dolmasına neden olmaktadır. Bu durumda evlerimizde, apartmanlarımızda su kaçağı sorunun oluşmasını sağlamaktadır.

Eğer sizlerde eski binalarda oturuyor ve tesisat sisteminde bulunan boruların eskidiğini düşünüyorsanız geç kalmadan tesisat sisteminin değişimini sağlamalısınız. Aksi takdirde su kaçağı problemiyle karşı karşıya gelebilirsiniz.
 

Beşiktaş Su Kaçağı Tespiti

 

Kullanılan boru sistemi demir borulardan oluşuyorsa boruların eskimesiyle birlikte evlerinize gelen temiz suyun paslı olarak akmasına neden olabilir. Hem paslı su sorunu hem de kaçak sorunu yaşamamak için Mavi Ay Tesisat firmamızı tercih ederek tüm tadilat işlerini uzman ekiplerimiz ve modern cihazlarımızın kullanımıyla hızlı ve kaliteli olarak yaptırabilirsiniz.

Firmamız su kaçaklarında insanların mağdur olmaması ve gereksiz masraftan sorunlar yaşamaması adına eski yöntemleri değil de yeni yönteme ait işlemleri uygulamaktadır. Bu sayede gereksiz kırmalar olmamaktadır.
 

Beşiktaş Tıkanıklık Açma

 

Firmamızın müşterilerine sunmuş olduğu bir diğer hizmet imkanı ise tuvalet tıkanıklığı, lavabo gider tıkanıklığı, banyo gider tıkanıklığı gibi tıkanıkların yaşanabileceği alanlarda meydana gelen tıkanıkları kırma işlemi olmadan çözme hizmetidir.

Pis suyun kanalizasyonlara gitmesini sağlayan boru sistemi zamanla kimyasal madde kullanımından, yanlış kullanımdan veya boru eskimesinden dolayı tıkanmaktadır. Herhangi bir nedenden kaynaklı meydana gelen tıkanıklık sorunu yaşadığınızda firmamız kullanmakta olduğu kameralı robot sayesinde hemen sorunu tespit etmekte ve tıkanıklığı gidermektedir.

Bu sayede su kaçağında olduğu gibi tıkanıklık sorunlarında da firmamız gereksiz kırma işlemleri yapmadan sorunu kökünden hızlı bir şekilde çözmektedir.

Binalarımızda pis suların gittiği rögarlar bulunmaktadır. Bu rögarlar kanalizasyonlar ile bağlantılı bir sistemdir. Binalarımız için rögarlar çok önemlidir. Oluşan tıkanıkları çözmek adına kullanılmaktadır. Ve binalarımıza ait rögarlar zamanla kaybolmaktadır. Kaybolan rögarları da bulmak zor bir iş olsa da Mavi Ay Tesisat firması olarak diğer tüm sorunlarda olduğu gibi bu sorun içinde en son teknolojiye sahip dedektör cihazı kullanmaktayız. Kullanılan cihaz sayesinde rögar hızlı bir şekilde bulunmaktadır.

Yeni geliştirilen basınçlı su ile temizleme sistemiyle gider boruları yıkanmakta ve ilk gün ki gibi kullanıma sunulmaktadır. Geliştirilen bu sistem sayesinde maddi açıdan zorlanmaya neden olmadan temizleme işlemi yapılmaktadır.

Sizde hemen Beşiktaş ya da İstanbul’un diğer ilçelerinde yaşıyor ve su tesisat sisteminde sorunlar yaşıyorsanız firmamız Mavi Ay Tesisat’ı arayabilirsiniz. Telefon numaramız: 0532 165 51 51.