10 Yıllık TecrübeHızlı ve Garantili Servis

Beykoz Su Tesisatçısı

Beykoz Su Tesisatçısı: Mavi Ay Tesisat firmamız yeni nesil teknolojiye sahip cihazlar ve uzman ekiplerimiz ile birlikte İstanbul’da bulunan tüm ilçelere tesisat hizmeti sağlamaktadır. Evlerinizde yaşayabileceğiniz musluk sorunu, tıkanıklık, su kaçağı, pimaş tıkanıklığı, kalorifer sorunu, petek temizliği, fayans döşeme gibi tüm tesisat sektörüne giren işlerde kaliteli bir şekilde hizmet vermekteyiz.

Tüm işlerini kullanmakta olduğumuz yeni teknoloji aletler sayesinde gereksiz kırmalar olmadan boş masraflar çıkarmadan hızlı bir şekilde yerine getirmekteyiz.

Mavi Ay Tesisat – Beykoz Su Tesisatçısı

 

Firmamız için her zaman müşteri memnuniyeti en önemli faktördür. Bunun için her zaman hızlı ve kesintisiz hizmet sunmaktayız. Verilecek tüm hizmetler de kendi alanında ustalaşmış uzman ekipler tarafından verilmektedir. Güvenilir bir şekilde firma garanti altında yaşayabileceğiniz her türlü tesisat sorununuz da montajınızda Mavi Ay Tesisat firmamızı tercih edebilirsiniz.

Beykoz Su Kaçağı Tespiti

 

Eğer evinizde, apartmanınızda, ofisinizde veya bir mekan işletmesine sahipseniz su kaçağı sorunu yaşamanız mümkün. Bunun nedeni eskimiş borular ya da yanlış kalitesiz malzemeye sahip boru kullanımdan olabilir.

Eski yöntemlere göre su kaçağı meydana geldiği zaman su kaçağının nereden olduğunu tespit etmek için ortalık adeta savaş alanına dönerdi ve gerekli gereksiz tüm duvarlar, yerler kırılırdı. Buda hem çevrenin çok kirlenmesine hem de gereksiz masrafın oluşmasına neden olmaktaydı.

Mavi Ay Tesisat firmamız ise yaşayabileceğiniz su kaçağı sorununda ortalığı gereksiz kirletmeden, bir yerleri gereksiz kırmadan garantili bir şekilde onarma imkanı sunmaktadır.

Firmamız su kaçağı problemi için bu işlerde son teknoloji ile üretilmiş iki farklı cihaz kullanmaktadır. Üretilen bu cihazların kullanımı ile su kaçağını tespiti için her yer kırılmayıp nokta atışı ile kaçağın olduğu bölge tespit edilmektedir.  Yüksek hassas dinleme cihazı ile termal kamera su kaçağı tespiti için geliştirilen cihazlardır.

Bu cihazlar sayesinde adeta tesisat işinde devrim niteliğinde bir değişiklik meydana geldi. Geliştirilen cihazlar tesisat işlerinde daha önce tercih edilen eski yöntem dediğiniz tadilat yöntemlerinin yerini aldı ve yeni yöntem olarak kullanılmaya başladı. Bu yöntem sayesinde insanlar hem gereksiz kirlilikten hem de gereksiz masraftan kurtuldu.

Beykoz Tıkanıklık Açma

 

Mavi Ay Tesisat firmamız yeni yöntem olarak geliştirilen bir diğer cihaz kullanımını oluşan tıkanıklık probleminde kullanmaktadır. Evlerimizde ya da işyerlerimizde bulunan lavabo, banyo ya da pimaş borularından kirli suyun gitmesini sağlayan boru giderlerinden bir zaman sonra boruların eskimesi ve giderlere düşen maddelerden kaynaklı tıkanma sorunu gerçekleşmektedir. Eskiden böyle bir sorun olduğundan diğer tesisat işlerinden olduğu gibi etraf kirletilip kırmalar yapılmaktaydı. Ama yeni dönem tesisatçılık işlerinden ise teknoloji sayesinde böyle işlemlere gerek duymadan çözüm sağlanmaktadır. Tıkanıklık sorununda Mavi Ay Tesisat firmamız kullanmakta olduğu kameralı robot ile kırma işlemi olmadan hızlı bir şekilde tıkanıklık sorununu gidermektedir. Yapılan tüm işlemler güven ve kalite içerisinde yapılmaktadır.