10 Yıllık TecrübeHızlı ve Garantili Servis

Beylikdüzü Su Tesisatçısı

Beylikdüzü Su Tesisatçısı: Tüm tesisat arızalarınızda, montajlarınızda uzman ekiplerimiz ve son teknolojiye sahip cihazlarımızın kullanımı ile tüm sorunların giderilmesi adına Mavi Ay Tesisat firmamız İstanbul’da tesisat hizmeti sunmaktadır.

 

Mavi Ay Tesisat – Beylikdüzü Su Tesisatçısı

 

Mavi Ay Tesisat firmamız tıkanıklık, su kaçağı, petek temizliği dışında birçok alanda hizmet vermektedir. Musluk sorunlarında musluk değişimi, sıhhi tesisat oluşturan tüm boruların değişimi, duşakabin ve klozet montajı, beyaz eşyaların doğru bir şekilde montajı şeklinde sıralayabiliriz.

Firmamız vermekte olduğu tüm hizmetlerde kendi alanında ustalaşmış uzman kişileri kullanmaktadır. Ve en iyi kaliteye sahip malzemeler ile işleri bitirmektedir. Zaten önceden de söylediğimiz gibi cihaz kullanımı her zaman en üst teknolojiye sahiptir.
 

Beylikdüzü Petek Temizliği

 

Petek temizliği: Yeni bina yapılarında artık ısınmak için doğalgaz sistemi ya da kaloriferler bulunmaktadır. Kalorifere sahip evlerde yılda en az bir ya da iki defa kaloriferlere ait peteklerin temizlenmesi önemlidir. Bunun nedeni ise peteklerde zamanla pislikler tıkanıklık yaratıp ısınma derecesini düşürecektir. Bu durumda sağlığınızda sorunlar oluşmasına neden olabilir. Böyle sorunlar ile karşılaşmamak adına petek temizliğine önem vermelisiniz. Eğer peteklerinizi temizletmek istiyorsanız Mavi Ay Tesisat firmamızı tercih ederek çift taraflı olacak şekilde temizlik hizmetinden yararlanabilirsiniz. Firmamız tüm işlemleri kaliteli donanımlar kullanarak garanti altında yapmaktadır.
 

Beylikdüzü Tıkanıklık ve Gider Açma

 

Mavi Ay Tesisat firmamız montaj, petek temizliği, su kaçağı gibi sorunlarda sağladığı kolaylığı tıkanıklık sorununda da müşterilerine sağlamaktadır. Tıkanıklık sorununda da kameralı robot kullanımı ile çözüme kavuşturmaktadır.

Firmamız kullanmakta olduğu bu yöntemler sayesinde hızlı şekilde iş ve gereksiz kırmalar olmadan insanlara boş masraf çıkarmadan çalışmaktadır.
 

Beylikdüzü Su Kaçağı Tespiti

 

Su kaçağı tespiti her zaman en zor işlemlerden biridir. Çünkü boru sistemleri geniş bir sisteme sahiptir. Ve bir alanda veya birden fazla alanda kaçak sorunu olabilir. Bunun için eskiden direk olarak her yer kırılmaktaydı. Şimdi ise firmalar teknolojik cihazlar olan ses dinleme cihazlar ile termal kamera kullanımı ile kaçak olan yeri tespit etmektedir. Mavi Ay Tesisat firmamız da su kaçağı sorunlarında bu cihazları kullanmaktadır.

Eskiden su kaçağı sorunuyla karşılaştığınız zaman gerekli gereksiz kırma işlemi olduğundan yüksek meblağlarda masraflar çıkmaktaydı. Şimdilerde ise teknoloji kullanımının en iyi şekilde bu sektöre yansımasından kaynaklı gereksiz kırma işlemi olmadığından su kaçağı olan bölge kolay bir şekilde tespit edilip hızlı çözülmesinden kaynaklı az masraf çıkmaktadır. Mavi Ay Tesisat firmamızda bu alanda sizlere hem uygun fiyat hem de garantili hizmet vermektedir. Telefon numaramız: 0532 165 51 51.