10 Yıllık TecrübeHızlı ve Garantili Servis

Beyoğlu Su Tesisatçısı

Beyoğlu Su Tesisatçısı: Türkiye’nin en kalabalık nüfusuna sahip olan İstanbul’da tesisat sorunu yaşamak çok kötü bir durumdur. Bunun nedeni evlerin sık bir şekilde yapılması ve yol trafiğinin çok yoğun olmasıdır. Eğer İstanbul’da tesisat sorunu yaşayıp hızlı bir şekilde çözüme kavuşmak istiyorsanız yapmanız gereken Mavi Ay Tesisat firmamızı aramak. Telefon numaramız: 0532 165 51 51.

 

Mavi Ay Tesisat – Beyoğlu Su Tesisatçısı

 

Mavi Ay Tesisat firmamız yaşayabileceğiniz gider tıkanıklığı, su kaçağı sorunu, musluk değişimi, doğalgaz, kombi, kalorifer montaj ve onarımı, klozet değişimi, petek temizleme, fayans döşeme gibi aklınıza gelebilecek tüm tesisat sorunlarında uzman ekiplerimiz ile çözüm için hizmet sunmaktadır.

Firmamız bünyesinde bulunan tüm aletler bu işler için en iyi kaliteye sahip aletlerdir. Bunun yanı sıra firmamız yeni yöntem olan modern teknolojiye sahip cihazlara da sahiptir. Ve bu cihazlar ile tüm işlerini yapmaktadırlar.

Her an her saatte evinizde, ofisinizde belli belirsiz nedenlerden dolayı su tesisatı sorunu ile karşı karşıya gelebilirsiniz. Böyle bir sorunla karşılaştığınız zaman neyapıcam diye telaşa girmeden 7 gün 24 saat hizmet veren Mavi Ay Tesisat firmamızı arayacaksınız. Firmamız en kısa zamanda adresinize ulaşarak yaşadığınız sorunu hızlı bir şekilde onarıp sizleri memnun edecektir.
 

Beyoğlu Tıkanıklık Açma

 

Evlerimizde bulunan lavabolarda zamanla tıkanıklık sorunu meydana gelmektedir. Yaşanan tıkanıklık yüzünden pis sular gitmeyebilir ya da giderlerde bulunan su geri dönerek taşabilir. Buda en istemeyeceğimiz durumdur. Hem etraf kirlenir hem pis koku yayılmış olur. Bunun için yaşanabilecek her türlü gider sorununda Mavi Ay Tesisat firmamızı tercih ederek bu iş için üretilmiş olan cihaz kullanımı sayesinde direk olarak çözüme kavuşabilirsiniz.

Kullanmakta olduğumuz tuvaletlerde, klozetlerde atmış olduğumuz peçetelerden kaynaklı gider borularından tıkanıklık yaşanmaktadır. Genellikle böyle bir sorun yaşandığı zaman halk arasında meşhur olarak bilinen bol su dökme yöntemi ya da pompalama yöntemi kullanılmaktadır. Eğer yaşanan sorun küçük çaplıysa sorun da direk çözülmektedir. Ama bu yöntemleri yapmanıza rağmen bir çözüme ulaşamadıysanız direk olarak Mavi Ay Tesisat firmamızı arayarak en hızlı şekilde çözüme ulaşabilirsiniz. Firmamız bu işler için bünyesinde özel cihazlar barındırmaktadır. Bu cihazlar sayesinde hızlı ve güvenilir bir şekilde onarım hizmeti sunulmaktadır.
 

Beyoğlu Lavabo Montajı

 

Lavabo montajını işini bilen kişiye yaptırmak yerine kendiniz yapmaya kalkacağınız zaman dikkat etmeniz gereken önemli püf noktaları vardır. Bunlar lavaboyu duvara montajını yapmadan önce duvar arkası kontrolünü iyi yapmalısınız. Eğer arkada su boruları bulunuyor ve siz bunu bilmeden delme işlemi yapıyorsanız başınıza büyük sorunlar açabilirsiniz. İkinci olarak ise lavabonun dengeli olması için terazi kullanarak delinmesi gereken yerleri işaretleyin. Gördüğünüz gibi çok zor ve dikkat gerektiren bir iştir. Bu nedenle Mavi Ay Tesisat firmamız her zaman sizin yanınızdadır.
 

Beyoğlu Tesisatçı

 

İşinde usta kişiler ile en iyi kalitede güvenilir şekilde tesisat sorunlarınızda hizmet almak istiyorsanız Mavi Ay Tesisat firmamıza 7 gün 24 saat ulaşarak hizmet alabilirsiniz. Telefon numaramız: 0532 165 51 51.