10 Yıllık TecrübeHızlı ve Garantili Servis

Büyükçekmece Su Tesisatçısı

Büyükçekmece Su Tesisatçısı: İstanbul halkına 7 gün 24 saat tüm tesisat sorunlarında hizmet sunan Mavi Ay Tesisat firmamız bünyesinde çalıştırdığı uzman ekipleri ile bu hizmeti sağlamaktadır.

 

Mavi Ay Tesisat – Büyükçekmece Su Tesisatçısı

 

Tesisat işi kendi içerisinde çok dallı bir iştir. Bu nedenle firmamız her işin kendi alanında uzman olmuş kişilerini çalıştırmaktadır. Kaliteli donanım ile modern teknolojiye sahip cihazların kullanımıyla yaşadığınız tüm sorunlar kökünden garantili olarak çözüme kavuşturulmaktadır.

Firmamız kurulduğu günden bugüne üstüne koyarak büyüme göstererek müşterilerine her zaman en iyi hizmeti vermek adına çalışmaktadır. Müşteri memnuniyeti firmamız için en önemli olayların başında gelmektedir. Kaliteli ve temiz çalışma sistemine sahip Mavi Ay Tesisat firmamız yaptığı tüm işlerde güvence ve garanti de kendimizi göstermekteyiz.

Sizlerde yaşayabileceğiniz her türlü tesisat sorununda kaliteli hizmet almak istiyorsanız tek yapmanız gereken irtibat numaralarını çevirerek firmamız ile iletişim sağlamak. Telefon numaramız: 0532 165 51 51.
 

Büyükçekmece Tıkanıklık Açma

 

Pis suların gitmesini sağlayan borularda yemek atıkları, yağ atıkları ya da kimyasal maddelerin dökülmesinden kaynaklı tıkanmalar gerçekleşmektedir. Kendi hatamızdan kaynaklı olarak yaşadığımız tıkanıklık sorunu çok büyük sorunlar yaşamamıza neden olabilir. Borularınızın tıkanmaması için lavabolarınıza tıkanmaya neden olabilecek maddeleri atmayın. Mavi Ay Tesisat firmamız tıkanıklık açma hizmeti ile 7 gün 24 saat sizin yanınızda.

Tesisat sorunlarında bu işte kalitesini belli etmiş firmaları tercih etmeniz sizin için fayda sağlayacaktır. Kaliteli firmalar yeni yöntemler kullanmaktadır bu da demektir ki modern teknolojiye sahip cihazların kullanılması. Modern teknolojiye sahip cihazların kullanımıyla giderilen tesisat sorunlarında gereksiz masraf yaratan kırmalar yoktur ve tüm sorunlar hızlı bir şekilde çözülmektedir.

Tıkanıklık sorunları günümüzde çok basit bir şekilde çözülmektedir. Bu sorun geçmiş yıllarda büyük sorunlara yol açmaktaydı. Gereksiz duvar kırılması, yüksek meblağlarda masraf çıkması ve etrafın kirlenmesi gibi nedenlere. Şimdi ise bu işler için üretilmiş cihazların üretilmesiyle hızlı bir şekilde tespit ile sorun giderilmektedir.

Doğalgaz son zamanlarda tüm evlerde görebileceğimiz sistemdir. Bu sistemin kurulması da zor ve tehlikelidir. Bunun için doğalgaz tesisat işlerinde uzman ekiplere sahip firmayı tercih etmeniz güvenliğini açısında son derece önemlidir.

Duvar kırmaya, boru kırmaya son. Artık tıkanıklık sorunlarında gelişen teknolojiye ayak uydurulmasıyla birlikte geliştirilen cihazların üretimi sayesinde tıkanıklık sorunları kırma işlemi olmadan robotlar sayesinde çözülmektedir.
 

Büyükçekmece Su Kaçağı & Sızıntısı

 

Su kaçağı tespiti geçmişte zor bulunsa da günümüzde üretilen cihazlar sayesinde nokta atışıyla anında bulunmaktadır. Bu sayede su kaçağı meydana geldiğinde gereksiz kırmalar olmadan tadilat işlemleri yapılarak giderilen bir sorun haline gelmiştir. Mavi Ay Tesisat firması olarak İstanbul’un tüm ilçelerine 10 yıllık tecrübemiz ile hizmet sunmaktayız.