10 Yıllık TecrübeHızlı ve Garantili Servis

Çatalca Su Tesisatçısı

Çatalca Su Tesisatçısı bölgesinde arama yapanlar için Mavi Ay Tesisat firmamız 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, fayans döşeme, petek temizliği gibi su tesisatı konusunda her sorunda bizi arayabilirsiniz. Telefon numaramız: 0532 165 51 51.

 

Mavi Ay Tesisat – Çatalca Su Tesisatçısı

 

Mavi Ay Tesisat firmamız uzman ustalar ve son model teknolojik aletlere sahiptir. Böylece kırma dökme olmadan tesisat işleriniz sorunsuz çözülmektedir. Çatalca bölgesi başta olmak üzere İstanbul’un tüm semtlerine özel tesisat hizmetleri sunmaktayız. Bizi aramanız yeterlidir.
 

Çatalca Su Kaçağı Tespiti

 

Su kaçağı sorunları her an başımıza gelebilecek sorunlardan biridir. Su kaçağı tespiti yapmak eskiden çok zordu. Ustalar kırıp döküp küçücük bir alan için tüm bölgeye zarar verirdi. Teknoloji gelişti ve 10 yıllık tecrübeye sahip firmamız Mavi Ay Tesisat firmamız da bu teknolojiye ayak uydurdu. Su kaçağı tespiti ve onarımı firmamız ile çok hızlı ve kırma dökme olmadan gerçekleşmektedir.
 

Çatalca Tıkanıklık Açma

 

Evlerimizde, ofislerimizde veya sahip olduğumuz kafe tarzı işletme yerlerinde ihtiyaç gidermek için tuvaletler, klozetler veya pisuvarlar bulunmaktadır. Tuvalet ihtiyacını gidermek için kullanmakta olduğumuz bu alanlarda dışarıdan kaynaklı olarak tıkanmalar meydana gelebilmektedir. Tıkanıklık sorununun olmasıyla birlikte de bu alanlar çözülene kadarda kullanım dışı kalmaktadır.

Tuvalet tıkanıklığı gibi birçok hayatımızı kolaylaştıran alanlarda tesisat sorunları yaşayabilirsiniz. Yaşayacağınız sorunları uzman ekiplerimizle birlikte Mavi Ay Tesisat firmamızı tercih ederek sonlandırabilirsiniz.

Mavi Ay Tesisat firmamız müşterilerini her zaman memnun etmek için en iyi kaliteye sahip donanımlar ve cihazlar ile hizmet vermektedir. Ve müşterilerin cebini zorlamamak adına en düşük rakamlarla bu hizmeti sağlamaktadır.
 

Çatalca Lavabo Tıkanıklığı Açma

 

Lavabo tıkanıklığı oluşumunun kolay olması en çok rastlanan tesisat sorunlarından biri olması demektir. Banyo lavabosu, mutfak lavabosu gibi kullanmakta olduğumuz birçok lavabo vardır. Bu lavaboların içerisinde en çok tıkanıklığın yaşandığı lavabo ise mutfak lavabosudur. Bunu nedeni çıkan kirli tabaklardan, tencerelerden arta kalan yemek atıklarının lavaboya dökülmesi ve yağ atıklarının dökülmesidir. Dökmüş olduğumuz maddeler zamanla orada birikerek tıkanıklık sorunu yaratmaktadır.

Geçici çözüm için tıkanıklık sorunu yaşadığınız zaman lavabo açıcı veya kimyasal lavabo açıcılar kullanabilirsiniz. Kullanmakta olduğunuz bu çözümler sizlere kalıcı bir çözüm sağlamayacaktır. Zamanla tekrar tıkanıklık meydana gelecektir.

Direk çözüm için Mavi Ay Tesisat firmamızı arayıp ve uzman ekiplerimizi çağırabilirsiniz. Gelen ekibimiz z tıkanıklık sorunlarına özel cihazı ile tıkanıklığın meydana geldiği alanın tespitini yapıp kökünden çözüme kavuşturmaktadır. Tüm işlemler temiz bir işçilikle kırma olmadan yapılmaktadır.
 

Çatalca Tuvalet Klozet Tıkanıklığı Açma

 

Klozet ve tuvaletlerde giderlere attığımız ıslak mendil, tuvalet kağıtları gibi maddelerin orada kalıp toplanması sonucu yaşanmaktadır. Kendi elimizle yaratmış olduğumuz bu sorunu hızlı bir şekilde masrafsız bir şekilde çözmek için Mavi Ay Tesisat firmamıza başvurabilirsiniz.

Mavi Ay Tesisat firmamız tuvalet tıkanıklarında kullanmakta olduğu kameralı robot cihazı ile tıkanıklığın tespitini yapmaktadır. Tespit edilme sürecinden sonra tıkanıklığın büyüklüğüne göre müdahale edilmektedir.

Çatalca Tuvalet Tıkandı Ne Yapmalıyım?

Tıkanıklık meydana geldiğinde su akışını, su dökmeyi durdurmalısınız. Durdurmadığınız takdirde taşma sıkıntısı yaşayabilirsiniz. Bu da ortalığın kirlenmesi demektedir.

Daha sonra da Mavi Ay Tesisat firmamızı arayarak servis hizmetine başvurmalısınız. Mavi Ay Tesisat firmamız yaşayabileceğiniz tüm tıkanıklık sorunlarında cihaz kullanarak gereksiz kırmalar olmadan çözüm sağlamaktadır.

Ve bir daha tıkanıklık sorunu yaşamamak için giderlere tıkayacak peçete, ıslak mendil gibi maddeleri atmamaya özen göstermelisiniz.