10 Yıllık TecrübeHızlı ve Garantili Servis

Çekmeköy Su Tesisatçısı

Çekmeköy Su Tesisatçısı: İstanbul’un Çekmeköy bölgesinde yaşıyor ve tesisat sorunları yaşıyorsanız çözüm bulmak adına çok şanslısınız. Çekmeköy ve İstanbul’un tüm bölgelerine hizmet veren firmamız Mavi Ay Tesisat emrinizdedir. Her türlü su tesisatı sorununda bizi arayabilirsiniz. 0532 165 51 51.

 

Mavi Ay Tesisat – Çekmeköy Su Tesisatçısı

 

Evinizde veya iş yerlerinizde su kaçağı problemi olduğunu düşünüyor ama bulamıyorsanız Mavi Ay Tesisat firmamızı arayarak sorunun kaynağını öğrenebilirsiniz. Firmamız su kaçağının olup olmadığını öğrenmek için nem ölçme cihazı kullanmakta bu cihaz işe yaramazsa diğer cihazların kullanımıyla da kaçak tespiti yapılmaktadır.

Su kaçağı sorunu yaşadığınız da kaçağın olduğu bölgeyi tespit etmek zor bir süreç ve iştir. Bunun için böyle bir sorunla karşılaştığınızda bu işte ustalaşmış modern cihazları kullanan firmayı bulmanız çok önemli. Nedeni ise ustalaşmış firmalar kullandıkları modern teknolojiyle üretilmiş cihazların kullanımı sayesinde oluşan su kaçağını anında hatasız olarak tespit etmektedir. Bu sayede firmalar sadece kaçak olan kısmı kırarak kaçağı onarmaktadır. Tabi ki tadilat işlemi sorunun büyüklüğüne göre değişkenlik göstermektedir. Mavi Ay Tesisat firmamız bu firmaların başında gelmektedir. Uzman ustalar ve son model teknolojiye sahip aletler ile hizmetinizdeyiz.

Mavi Ay Tesisat firmamız sizlere hızlı ve garantili hizmet sunmaktadır. Öncelikle firmamız yenilikçi bir firma olduğu için kullandığı tüm ekipmanlar, donanımlar en iyi kalitede olmaktadır bunun dışında firmada modern teknolojiye sahip cihazlarda bulunmaktadır. Tüm işlerini en uygun fiyatla bütçe dostu olarak yapmaktadır. Her zaman yaptığı işlerin arkasında olan firmamız güvence olarak kendini göstermektedir.
 

Çekmeköy Su Kaçağı Bulma

 

Su kaçakları gözle görebilir ya da gözle görülemeyen sorun olarak karşımıza çıkmaktadır. Belirgin bir su kaçağı problemini anlamak çok kolaydır. Su faturanızın çok gelmesi, su sızıntısı veya duvar rutubeti gibi ayrıntılara dikkat ederek anlayabilirsiniz.

Yaşadığınız su kaçağı problemini bulmak tesisat işinde son zamanlarda geliştirilen yöntemler sayesinde basit bir hal almaya başladı. Teknolojiyi çok bir şekilde kullanan tesisat firmaları su kaçağı, tıkanıklık gibi sorunlarda hem ev sahiplerine kolaylık hem de kendilerine kolaylık sağlaması için cihazlar kullanmaktadır. Su kaçağı tespiti için kullanılan hassas dinleme cihazları ve termal kameralar sayesin de kaçak hızlı ve basit bir şekilde tespit edilmektedir. Çekmeköy’de su kaçağı sorunu yaşadığınız zaman bu cihazları kullanan firmaları tercih ederek hemen çözüm bulabilirsiniz. Mavi Ay Tesisat firması olarak bu firmalar arasında en başta yer almaktayız.

Eskiden su kaçağı yaşandığı zaman evlerimiz duvarların kırılmasından kaynaklı kirlenmekteydi. Bu durumda kirlenmenin yanında çok masrafın çıkmasına neden olmaktaydı. Şimdi ise bulunan cihazlar sayesinde gereksiz kırma işlemi olmadan hızlı bir şekilde kaçak bulunup giderilmektedir.

Cihazlardan hassas dinleme cihazı basınçlı suların kaçaklarını bulmakta, termal kameralar ise basınçsız sularda meydana gelen kaçakları bulmak için duvar içerisinde alınan görüntüler ile tespitini sağlamaktadır. Bu yöntemler sayesinde gereksiz duvarlar, fayanslar kırılmamaktadır. Tüm işlemler temiz işçilikle yapılmaktadır.
 

7/24 Çekmeköy Su Tesisatçısı

 

Uzman ustalarımız, güleryüzlü müşteri anlayışımız ve son model teknolojik ürünler ile her türlü su tesisatı sorununuzda Mavi Ay Tesisat olarak yanınızdayız. Telefon numaramız: 0532 165 51 51