10 Yıllık TecrübeHızlı ve Garantili Servis

Esenler Su Tesisatçısı

Esenler Su Tesisatçısı: Nüfusun çoğalması binaların çoğalması demektir. Gayrimenkul adı altında bina, apartman, iş yeri, konut vb. sürekli yapı yapılmaktadır. Bu yapıların artması ve hızlı bir şekilde teslimatı sağlanması adına tesisat sistemlerinde kullanılan malzemelerin kalitesi düşük olmaktadır. Düşük kalitede malzeme kullanımından kaynaklı yeni sahip olduğumuz yapıtlarda binalarda su kaçağı, tıkanıklık sorunları gibi birçok tesisat sorunu sürekli olarak yaşanabilecek bir durum haline gelecektir.

Eğer yeni yapılmış bir yapı alacaksanız veya önceden sahip olduğunuz bir yapınız var ise o yapının sahip olduğu sıhhi tesisat sistemindeki malzemelerin kaliteli olup olmadığını kontrol etmelisiniz eğer kullanılan malzeme kalite değilse dünya standartlarına uygun kalitede malzemelerle değişimini sağlayın.

Bu duruma özen göstermeniz ilerleyen zamanlarda ciddi derece de oluşabilecek tesisat sorunların önüne geçmenizi sağlayacaktır. Önceden önlem almak her işte olduğu gibi bu işte de önemlidir.

 

Mavi Ay Tesisat – Esenler Su Tesisatçısı

 

Aklınızda tesisat sisteminizi değiştirmek gibi bir fikir varsa. Hiç düşünmeden Mavi Ay Tesisat firmamızı aramalısınız. Telefon numaramız: 0532 165 51 51. Firmamız sahip olduğu uzman ustaları ile bu işe en uygun alet ve modern cihazların kullanımıyla hizmet sağlamaktadır.

Firmamız tesisat değişimi dışında yaşayabileceğiniz su kaçağı sorunu, tıkanıklık sorunu gibi büyük çaplı küçük çaplı fark etmeksizin tüm tesisat sorunlarını çözmede hizmet vermektedir.
 

Esenler Tesisatçı

 

Tesisat sistemimizde arıza meydana gelmesinin en büyük nedeni yapıların inşaat halindeyken döşenmek olan boruların kaliteli bir şekilde yapılmış olmamalarıdır. Kendi hatanız olmadan tesisat sorunlarıyla karşılaşıyorsanız bunun tek sebebi sıhhi tesisat sisteminde kullanılan malzemelerin kalitesiz olması demektir. Bunun için yeni taşınmakta olduğunuz bir yerin sahip olduğu tesisat sisteminin TSE belgeli olmasına ve kaliteli malzemelerle yapılmış olmasına dikkat etmelisiniz.

Diğer neden ise kendi yaptığımız hatalardan kaynaklıdır. Evlerimizde bulunan mutfak, banyo, tuvalet giderlerine attığımız atıklardan kaynaklı tıkanıklık sorunu çıkmaktadır. Diğeri de bilinçsiz olarak duvarlara açmış olduğumuz deliklerden olabilir. Boru sistemleri duvarların arkasından geçtiği için nereden ne var bilemiyoruz. Bilemediğimiz için aklımıza da gelmediği için delmiş olduğumuz duvarda eğer boru geçiyorsa o borunun delinmesine ve zarar görmesine neden olabiliriz.
 

Esenler Tesisat Hizmetleri

 

Kendi elimizle çıkartabileceğimiz bu sorunları daha bilinçli ve daha doğru şekilde kullanım sağlayarak ortadan kaldırabiliriz. Gereksiz duvar delmelerden ve mutfak, banyo, tuvalet gibi giderlerin olduğu yerler yabancı madde atmaktan uzak durmalıyız.

Yaşayabileceğiniz tüm tesisat sorunlarında Mavi Ay Tesisat firmamızı tercih ederek uzman ekiplerimizden 7/24 hizmet alabilirsiniz.  Telefon numaramız: 0532 165 51 51.