10 Yıllık TecrübeHızlı ve Garantili Servis

Esenyurt Su Tesisatçısı

Esenyurt Su Tesisatçısı: Mavi Ay Tesisat firmamız müşterilerinin memnuniyeti için dünyadaki tüm tesisat sektöründe bulunan firmaların yeni yöntem olarak kabul ettiği teknolojik cihazlarla hizmet vermektedir.

 

Mavi Ay Tesisat – Esenyurt Su Tesisatçısı

 

Kullanılan cihazlar sayesinde meydana gelen sorunlarda gereksiz inşaat işleri yapılmamaktadır. Bu sayede en zor problemler bile basit bir şekilde çözülmektedir. Yeni yöntemleri kullanmayan firmalar eski yöntem ile tesisat sorununuzu gidermek için çalışacaktır buda uzun sürecek bir işçilik demektir. Hem bu tür tadilat ile evlerinizde meydana gelen kırmalardan dolayı kirlenme ve çok masraf demektir.

Mavi Ay Tesisat firmamız bünyesinde bulundurduğu cihaz ve makineler sayesinde en küçük tesisat sorununda bile kırma işlemi olmadan hızlı bir şekilde çözüm sağlamaktadır.
 

Esenyurt Tıkanıklık Açma

 

Tıkanıklık sorunu geçmiş zamanlarda en baş ağrıtan tesisat sorunlarından biriydi. Tıkanıklığın oluştuğu bölge belli süre kullanıma kapalı oluyordu. Bunun dışında eskiden tıkanıklığı çözmek adına her yer kırılmaktaydı. Eğer bir tıkanıklık sorunu yaşıyor ve çözüm bulamıyorsanız uzman ustalarımızla bu işe uygun cihaz kullanımına sahip Mavi Ay Tesisat firmamızı arayabilirsiniz. Firmamız tüm tıkanıklık işlerinizi hızlı bir şekilde çözmektedir.
 

Esenyurt Petek Temizliği

 

Mavi Ay Tesisat firmamız sayesinde ulaşabileceğiniz bir diğer tesisat hizmeti de evlerimizde, ofislerimizde, okullarımızda bulunan kaloriferlerin petek temizliğidir. Kış aylarında odun sobası, elektrikli soba, doğalgaz ve kalorifer gibi ısıtma sistemleri sayesinde ısınılmaktadır. Kullanmakta olduğumuz bu sistemlerden her zaman daha iyi verimi almak adına bakımlarını düzenli olarak yaptırmak önemlidir. Kaloriferlerde de petek temizliği önemlidir. Kaloriferlerimizde bulunan peteklerde zaman kir tutması oluşmaktadır. Oluşan bu kir tutması yüzünden almış olduğumuz ısı derecesinden düşüş meydana gelmektedir. Bu da ısınma sorunun çıkmasına neden olmaktadır. Böyle bir sorunla karşı karşıya kalmamanız adına petek temizliğini önemsemeniz ve yılda iki kere olmak üzere temizletmelisiniz. Temizleme yaptırdığınız takdirde sizlerde aradaki farkı gözlerini görebilip hissedeceksiniz.

Sizlerde evlerinizde kalorifer kullanıyor ve daha iyi şekilde ısıdan verim almak istiyorsanız petek temizliğine dikkat etmelisiniz. Kullanmakta olduğunuz kalorifer peteklerini temizletme karar verirseniz bu işte profesyonel bir şekilde uzman ekibimiz ve bu işe uygun cihazlarımızla Mavi Ay Tesisat firmamızı tercih edebilirsiniz.

Firmamız sahip olduğu cihazla peteklerimize ön, arka ve iç detaylar olarak iki defa olmak üzere temizlik işlemi yapmaktadır. Yapılan tüm işlemler firmamızın garantisi altında yapılmaktadır.
 

Profesyonel Bir Tesisat Hizmeti

 

Mavi Ay Tesisat firmamızdan en iyi teknolojiyle, donanımlarında da dünya standartlarına uygun aletlerin, malzemelerin kullanımıyla birlikte işinde uzman ustalarımızla hızlı ve güvenli şekilde tesisat işlerinizde hizmet alabilirsiniz.