10 Yıllık TecrübeHızlı ve Garantili Servis

Eyüp Su Tesisatçısı

Eyüp Su Tesisatçısı: Kaliteli, güvenilir ve uzman ustalardan ile hizmet almak istiyorsanız 7 gün 24 saat kolay bir şekilde ulaşabileceğiniz Mavi Ay Tesisat firmamızı arayabilirsiniz. Firmamız her türlü tesisat sorununu giderme ve montajını yapma işlerini sağlamaktadır. Telefon numaramız: 0532 165 51 51.

Yaşam alanlarınızda meydana gelen her türlü sorunda Mavi Ay Tesisat firmamızı arayarak hızlı bir şekilde çözüme kavuşabilirsiniz.

 

Mavi Ay Tesisat – Eyüp Su Tesisatçısı

 

Mavi Ay Tesisat firmamız tesisat sektörüne giren tüm montaj işlerini yapmaktadır. Montaj işi dediğimiz işler, sahip olduğumuz beyaz eşyaların boru sisteminin montajı, doğalgaz, kombi ve kalorifer montajı gibi montaj işlerinde kaliteli şekilde hizmet verilmektedir.

Sizlerde sahip olduğunuz bu eşyaların doğru montajını yaptırmak ve eşyalarınızın zarar görmesini istemiyorsanız işin ustası olan ve uzman ekiple bu işleri yapan Mavi Ay Tesisat firmamıza ulaşmalısınız.
 

Eyüp Su Kaçağı Tespiti

 

Mavi Ay Tesisat firmamız su kaçağı tespiti konusunda son modern teknolojik cihazlar kullanmaktadır. Uzman ustalarımızın elinde olan bu cihazlar ile su kaçağı hızla tespit edilip az masraf ile sorun giderilmektedir. Kaliteli ve garantili hizmet için doğru adres Mavi Ay Tesisat.
 

Eyüp Tıkanıklık Açma

 

Profesyonel ekip ve modern cihaz kullanan Mavi Ay Tesisat firmamız yaşayabileceğiniz her türlü tıkanıklık sorununda yanınızda olacaktır.

Lavabolarımızda kirli suyun gitmemesi veya giden kirli suyun geriye taşması gibi sorunlar yaşayabileceğiniz tıkanıklık arızası meydana gelmektedir. Bu soruna sebep olan ise yanlış kullanım yapmamızdan kaynaklıdır. Mavi Ay Tesisat firmamız tıkanıklık sorunlarını hızlı şekilde çözmek adına modern cihazlar kullanmaktadır.

Tıkanıklık sorunu en çok mutfak lavabolarında çıkmaktadır. Lavabo giderlerine dökmüş olduğumuz çay atığı, yağ atığı ve yemek atıkları buna neden olmaktadır. Mavi Ay Tesisat firmamız kendi elimizle çıkartmış olduğumuz tıkanıklık sorununu kullanmakta olduğu robot cihaz ile kırma işlemi olmadan hızlı bir şekilde çözmektedir.

Klozet kullanımı son zamanlarda tuvalet ihtiyacında diğer tuvalet modeline göre daha çok kullanılmaktadır. Diğer tuvalete göre rahat bir şekilde uzun vakitler harcayarak ihtiyaçlarımızı görmemizi sağlayan klozetlerde atmış olduğumuz peçete, ıslak mendil gibi maddelerden kaynaklı tıkanıklıklar oluşmaktadır.

Mavi Ay Tesisat firmamız oluşan tıkanıklık sorununu kırma işlemi olmadan kameralı robot kullanarak çözmektedir. Kullanılan robot tıkanıklık olan yeri tespit edip içeriden çözmeye çalışmaktadır. Eğer içeriden çözülebilecek bir tıkanıklık değilse sadece tespit edilen alanın kırılmasıyla sorunun giderilmesi sağlanmaktadır. Bu sistem ile en az masrafla işinizi yaptırmış olacaksınız.

Evlerinizde, ofislerinizde su kullandığınız her alanda pis suların kanalizasyona gitmesini sağlayan giderlerde bazı nedenlerden dolayı tıkanıklık sorunları gerçekleşmektedir. Yaşam alanlarınızda meydana gelen tıkanıklık sorunu hızlı bir şekilde çözmek istiyor ve kaliteli, temiz bir işçilikle hizmet almak istiyorsanız 7/24 ulaşabileceğiniz Mavi Ay Tesisat firmamıza ulaşarak istediğiniz hizmeti alabilirsiniz. Telefon numaramız: 0532 165 51 51.